پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱
Thursday, 6 October , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
معاون وزیر علوم: بازنمایی رسانه ای رویدادهای دانشگاه به دانشجویان واگذار شود
34

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: رییس و مدیران دانشگاه باید میدان بازنمایی رسانه ای رویدادهای دانشگاه را به دانشجویان و مجموعه های دانشجویی واگذار کنند. – معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: رییس و مدیران دانشگاه باید میدان بازنمایی رسانه ای رویدادهای دانشگاهرا به دانشجویان و مجموعه های دانشجویی واگذار کنند. – […]

پ
پ


معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: رییس و مدیران دانشگاه باید میدان بازنمایی رسانه ای رویدادهای دانشگاه را به دانشجویان و مجموعه های دانشجویی واگذار کنند.

– معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: رییس و مدیران دانشگاه باید میدان بازنمایی رسانه ای رویدادهای دانشگاهرا به دانشجویان و مجموعه های دانشجویی واگذار کنند.

– اخبار استانها – “عبدالحسین کلانتری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین انعکاس رسانه ای برنامه ها و رویدادهای مثبت دانشگاه را بخشی از جهاد تبیین دانست و اظهار داشت: بازنمایی رسانه ای رویدادهای دانشجویی باید تقویت شود و در این میان دوربین رسانه ها باید فعالیت دانشجویان و تشکل های دانشجویی را پوشش دهد، نه مسئولان دانشگاه، چرا که قرار است فعالیت های دانشجویان منعکس شود، نه چهره مدیران دانشگاه.

وی اضافه کرد: باید اجازه دهیم که خود دانشجویان ماحصل تلاش هایشان را در قاب رسانه ای نشان داده و بازگو کنند.

به هر حال اتفاقات مثبتی در دانشگاه رخ می دهد که اگر مردم از آنها باخبر شوند، بسیار امیدوار می شوند و به همین جهت وظیفه ما وظیفه ما پیشتیبانی از کارهای بزرگ تشکل های دانشجویی و تقویت کردن آنها است.

کلانتری با بیان اینکه مدیران و معاونان فرهنگی دانشگاه دقت کنند که خودشان را به جای روابط عمومی دانشگاه اشتباه نگیرند، گفت: صراحتاً می گویم که قرار نیست مدیران فرهنگی برای رییس دانشگاه رزومه ای درست کنند.

در جریان بازتاب رسانه ای رویدادهای دانشگاهی مدیران باید کاملاً خودشان را حذف کنند و نگاهشان فرهنگی باشد تا به جای آنها رویدادهای دانشگاه و دانشجویان دیده شوند.

وی ادامه داد: هدف این است که فضای شاداب، پرنشاط و پرامید دانشگاه منعکس شود، چون می تواند جریان سازی اجتماعی و فرهنگی ایجاد کند.

باید بگوییم در دانشگاه ما چه خبر است و در مجموعه های دانشجویی چه اتفاقات خوبی رخ می دهد که تمام این موارد باید توسط دانشجویان بیان شود.

در واقع رییس و مدیران دانشگاه باید کنار بروند و میدان بازنمایی رسانه ای رویدادهای دانشگاه را به دانشجویان واگذار کنند.

معاون وزیر علوم در ادامه با بیان اینکه در انعکاس رویدادهای دانشگاهی نباید منتظر دیگران باشیم، گفت: مدیران فرهنگی باید دانشجویان را تشویق کنند که با همین دوربین های ساده فیلم بگیرند و در شبکه های اجتماعی بارگزاری کنند.

امکان دارد در نهایت به این نتیجه برسیم که همین فیلم های غیرحرفه ای دانشجویان از رویدادهای دانشجویی را انعکاس دهیم.

کلانتری از راه اندازی یک پلتفرم برای انعکاس فعالیت های فرهنگی دانشجویان خبر داد و افزود: در این حوزه مشغول طراحی و تولید پلتفرمی هستیم که در آن بتوانیم قاب های تصویر بسیار ساده دانشجویان از رویدادهای دانشگاهی را منعکس کنیم و به این صورت از ظرفیت بزرگ دانشجویان برای بیان دستاوردهای دانشگاه بهره بگیریم.

انتهای پیام/ن
کلید واژه ها: دانشگاهدانشجویانرسانه ایبازنماییدانشجوییرسانهمعاون فرهنگیوزارت علوممدیرانواگذارتشکل های دانشجوییمعاوناجتماعیفرهنگیفعالیتعلوممیدانوزارتبرنامه هارییسرسانه هاخبرنگاراستانهاکلانتریمسئولانگفت وگوبرنامهانعکاسدوربینتقویتSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.