پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱
Thursday, 1 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
موافقت با میهمانی و نقل و انتقال قریب به ۵ هزار دانشجو در سال تحصیلی جدید
27

مدیر کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: به منظور میهمانی و نقل و انتقال دانشجویان، با درخواست قریب به ۵ هزار دانشجو موافقت شد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم ابوالفضل دانشور مدیر کل امور دانشجویان […]

پ
پ


مدیر کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: به منظور میهمانی و نقل و انتقال دانشجویان، با درخواست قریب به ۵ هزار دانشجو موافقت شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم ابوالفضل دانشور مدیر کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: برای سال تحصیلی جدید، ۱۲ هزار و ۵۹۲ درخواست برای میهمانی و نقل و انتقال توسط دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و دکتری حرفه ای در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی وزارت عتف در سامانه سجاد ثبت شده بود که در نهایت با درخواست ۴ هزار و ۸۶۳ نفر موافقت نهایی بعمل آمد.

دانشور افزود: فرایند ثبت درخواست های میهمانی و نقل و انتقال دانشجویان برای سال تحصیلی جدید در سامانه سجاد از اردیبهشت ماه” سال جاری شروع شد و پس از اتمام مهلت دانشجویان برای ثبت درخواست، دانشگاه های مبدا شروع به بررسی درخواست ها کردند و از مجموع کل درخواست های ثبت شده با ۷ هزار و ۸۰۵ درخواست موافقت شد.

وی ادامه داد: دانشگاه های مقصد نیز در بازه زمانی قانونی که در اختیار داشتند از مجموع درخواست هایی که دانشگاه های مبدا با آن ها موافقت کرده بودند؛ با ۴ هزار و ۸۶۳ درخواست جهت پذیرش، میهمانی و نقل و انتقال موافقت کردند.

دانشور با اشاره به جنسیت افرادی که با میهمانی و نقل و انتقال آنها در سال تحصیلی جدید موافقت شده، افزود: از مجموع ۴ هزار و ۵۳۸ نفری که به دانشگاه های کشور میهمان شدند، ۲ هزار و ۸۸۵ خانم و یک هزارو ۹۷۸ آقا هستند.

پایان پیام/
کلید واژه ها: دانشجویانوزارت علوم، تحقیقات و فناوریدانشجونقل و انتقالسال تحصیلی جدیدنقل و انتقال دانشجویانانتقال دانشجویانتحقیقات و فناوریسال تحصیلیوزارت علوماداره کل روابط عمومی وزارت علوممیهمانیدرخواستامور دانشجویانانتقالوزارتموافقتهزارمراکز آموزش عالیکارشناسی پیوستهدانشگاهتحقیقاتمدیر کلخبرگزاری فارسفناوریسامانهعلومجدیددانشورروابط عمومیSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.