شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱
Saturday, 3 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه فناوری و نوآوری برگزار می شود
37

معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم از برگزاری «نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه فناوری و نوآوری» خبر داد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از قم، علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم امروز در نشست خبری که در پارک علم و فناوری قم برگزار شد، با اعلام برگزاری نخستین […]

پ
پ


معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم از برگزاری «نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه فناوری و نوآوری» خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از قم، علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم امروز در نشست خبری که در پارک علم و فناوری قم برگزار شد، با اعلام برگزاری نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه فناوری و نوآوری از رشد ۵۰ درصدی در ایجاد اشتغال دانش بنیان در یک سال اخیر خبر داد.

وی گفت: این جشنواره حداکثر ۲۶ دقیقه، تیزر ۳۰ ثانیه تا ۵ دقیقه، انیمیشن حداکثر ۳ دقیقه، جنبی و موبایل حداکثر ۳۰ ثانیه ای و بخش های ویژه نیز دیده شده است.

رییس پارک علم و فناوری استان قم با بیان اینکه در این جشنواره به حوزه وقف توجه شده و تندیس ویژه تهیه کرده ایم، مطرح کرد: همچنین تندیس یادواره شهدای جبهه مقاومت نیز جایزه ویژه این جشنواره است.

وی با اشاره به اینکه فراخوان این جشنواره ۱۸ مهرماه است، عنوان کرد: فناوران، صنعت گران، روابط عمومی ها، فیلم سازان، دانشجویان و دانش آموزان مخاطبان اصلی و گروه های هدف ما بوده و ۴ پیش رویداد برای این گروه ها برگزار می شود.

رهسپار فرد با بیان اینکه تلاش ما این است کیفیت جشنواره را افزایش دهیم، خاطرنشان کرد: ۲۷ آذرماه آخرین مهلت ارسال آثار و ۲۱ و ۲۲ دی ماه تاریخ برگزاری اختتامیه جشنواره است.

وی در پایان با اشاره به اینکه حدود ۳۰۰ میلیون تومان جوایز درنظر گرفته شده است، تصریح کرد: نفر نخست هر بخش جایزه ۱۵ میلیون تومانی را دریافت می کند.

انتهای پیام / ۷۸۰۳۲
کلید واژه ها: جشنوارهجشنواره ملی فیلمفناوریجشنواره ملیپارک علم و فناوریبرگزارنوآوریفیلم کوتاهعلم و فناوریبرگزاریپارک علم و فناوری استانبه گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارسوزارت علومنخستینحداکثرکوتاهخبرگزاری فارسویژهفیلمرییس پارک علمایجاد اشتغالجبهه مقاومتتندیسمعاونوزارتثانیهدانش بنیاننشست خبریخیرالدینپارکSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.