دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱
Monday, 4 July , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
نمایشگاه آخرین دستاورد‌های پژوهشی فناوری نانو دانشجویان و اساتید دانشگاه گلستان برگزار شد
13

به مناسبت هفته نانو در نمایشگاهی آخرین دستاورد‌های پژوهشی فناوری نانو دانشجویان و اساتید معرفی شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه گلستان؛ با همکاری کارگروه ترویجی فناوری نانو، انجمن علمی دانشجویی مهندسی پلیمر و جمعی از اعضای انجمن های علمی دانشگاه گلستان، نمایشگاه دستاورد‌های فناوری نانو با حضور […]

پ
پ


به مناسبت هفته نانو در نمایشگاهی آخرین دستاورد‌های پژوهشی فناوری نانو دانشجویان و اساتید معرفی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه گلستان؛ با همکاری کارگروه ترویجی فناوری نانو، انجمن علمی دانشجویی مهندسی پلیمر و جمعی از اعضای انجمن های علمی دانشگاه گلستان، نمایشگاه دستاورد‌های فناوری نانو با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی، مدیر امور فرهنگی، مدیر گروه آموزشی مهندسی پلیمر، مشاور انجمن علمی مهندسی پلیمر و تعدادی از اعضا هیات علمی دانشگاه برگزار شد.
در افتتاحیه این نمایشگاه دکتر جوزدانی مدیر عامل شرکت شتابگران فناور گلستان به معرفی شرکت های دانش بنیان و تجاری سازی پرداخت و دکتر علی اکبر دهنو خلجی عضو هیات علمی گروه آموزشی شیمی دانشگاه گلستان درباره فناوری نانو سخنرانی کرد. همچنین کلیپ هایی با محتوا سخنان مقام معظم رهبری، معرفی یازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو، تشریح و توضیح تجهیزات ضروری کشور که در سالهای اخیر با استفاده از فناوری نانو ساخته شده است پخش شد و مسابقه برج های لیوانی با ساختار نانویی از دیگر برنامه‌های هفته نانو دانشگاه بود.

در اختتامیه هفته نانو و نمایشگاه دستاورد‌های فناور نانو دکتر هانیه شکی مدیر گروه آموزشی مهندسی پلیمر و مشاور انجمن علمی مهندسی پلیمر دانشگاه گلستان فن آوری نانو را یک انقلاب علمی و تکنولوژیکی بر علوم فنی و مهندسی دانست و افزود: نهاد‌های ترویجی نانو متشکل از دانشجویان، پژوهشگران موسسات و نهاد‌های علاقه‌مند به آموزش و ترویج نانو که بر اساس مفاد آیین نامه‌ها طرح و ایده‌های خود را ارائه کنند می‌توانند از مزایای مالی و اعتباری ستاد نانو استفاده نمایند.

گفتنی است که کارگروه فناوری نانو دانشگاه گلستان و انجمن های علمی دانشجویی تاکنون برای آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با کاربرد فناوری نانو تاکنون ۱۶ ساعت وبینار آموزشی با موضوع توسعه فناوری نانو برگزار کرده است.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.