شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱
Saturday, 21 May , 2022
«تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»
جستجو
همکاری پارک علم و فناوری گیلان با سازمان‌ها و صنایع این استان
5

بهره‌مندی از توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در پارک علم و فناوری گیلان به منظور تامین و بهبود خط تولید مجتمع دخانیات گیلان در نشست ریاست پارک علم و فناوری گیلان و مدیرعامل مجتمع دخانیات این استان بحث شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری […]

پ
پ


بهره‌مندی از توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در پارک علم و فناوری گیلان به منظور تامین و بهبود خط تولید مجتمع دخانیات گیلان در نشست ریاست پارک علم و فناوری گیلان و مدیرعامل مجتمع دخانیات این استان بحث شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری گیلان، در این نشست مهندس زکی پور مدیر مجتمع دخانیات گیلان گفت: همکاری با شرکت های دانش بنیان و فناور نقطه عطفی برای تولید بهتر با هزینه کمتر در کشور است.

وی افزود: یکی از اهداف مهم این مجتمع تولید محصولات با استفاده از تامین کنندگان داخلی خصوصاً بومی سازی آن در استان است.

زکی پور در ادامه عنوان کرد: ما باید بستری مناسب برای بومی سازی دستگاه ها و قطعات داخلی ایجاد نماییم تا با تکیه بر دانش شرکت های دانش بنیان و فناور گیلان علاوه بر توسعه زنجیره تامین و خود کفایی در تولید سهم به سزایی در میزان اشتغال زایی در گیلان داشته باشیم.

در ادامه این جلسه دکتر باستی رئیس پارک علم و فناوری گیلان به همراه آقای دکتر ملک پور معاون فناوری و آقای مهندس کوهستانی مدیر موسسات پارک حضور داشتند

دکتر باستی ضمن معرفی پارک در مورد توانمندی های شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در پارک توضیحاتی ارائه نمودند. و همچنین تعامل دوسویه و همکاری های فی مابین با بهره گیری از ظرفیت های این شرکت‌ها تأکید نمودند.

دکتر ملک پور نیز در خصوص نحوه ی عقد قراردادهای سه جانبه با حضور شرکت دخانیات و پارک و شرکت های فناور مطالبی را ارائه کرد و بر تامین نیازمندی های آن مجتمع از طریق توان مندی های شرکت های فناور تاکید کرد.

ابراهیم کوهستانی مدیر موسسات پارک علم و فناروی گیلان میز بیان نمود که یکی از مهم ترین عوامل رشد و توسعه اقتصاد کشور استفاده از توانمندی های شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در پارک های علم و فناوری کشور می باشند.

در پایان مقرر شد تا مدیران مجتمع دخانیات گیلان بازیدی از فعالیت های شرکت های دانش محور مستقر در دهکده فناوری و نوآوری فشتام داشته باشند.

م. عباسیSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.