یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱
Sunday, 29 January , 2023
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
واکنش وزیر آموزش و پرورش به مشکل سامانه رتبه بندی معلمان
27

وزیر آموزش و پرورش در رابطه با اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان، گفت: کاری که نخستین بار شروع می شود یک اشکالاتی دارد، اما اشکال سامانه ای وجود ندارد، – خواسته همکاران من این است که در رتبه هایی که استحقاق دارند اعلام شوند. به گزار دنیای معدن، یوسف نوری، امروز بیست و چهارم آذرماه، […]

پ
پ


وزیر آموزش و پرورش در رابطه با اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان، گفت: کاری که نخستین بار شروع می شود یک اشکالاتی دارد، اما اشکال سامانه ای وجود ندارد، – خواسته همکاران من این است که در رتبه هایی که استحقاق دارند اعلام شوند.

به گزار دنیای معدن، یوسف نوری، امروز بیست و چهارم آذرماه، در حاشیه سفر به لرستان و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با سفر به لرستان شاهد اقدامات خوبی بودیم و در کنار آن نارسایی هایی وجود دارد که بررسی و برای آنها تصمیم گیری خواهد شد.

وی عنوان کرد: حوزه های نرم شامل زیرساختی، نیروی انسانی، کتب درسی و همچنین در حوزه های سخت شامل زیرساختی فیزیکی، پرورشی، آموزشی و فیزیکی موضوعات را پیگیری می کنیم.

نوری در رابطه با کنکور سراسری بیان کرد: کنکور را وزارت علوم برگزار می کند، قاعده آن این است بعد از سند تحول بنیادین ما صلاحیت و شایستگی های سه گانه دانش آموزان را در شش صاحت به مقاطع بعدی که آموزش عالی است منتقل کنیم.

وزیر آموزش و پرورش روش موجود را غلط دانست و افزود: چون این روش غلط است انتظار کارکرد درست از آن نداشته باشید.

وی ادامه داد: در این رابطه در جلسات آتی شورای عالی انقلاب فرهنگی پیشنهاد ما آماده است که به شورا داده شود، زمان می برد تا به هدف سند تحول بنیادین برسد.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.