شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱
Saturday, 21 May , 2022
«تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»
جستجو
پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شرکت شهرک‌های صنعتی استان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
4

این تفاهم نامه به منظور فراهم آوردن زمینه‌های همکاری سازنده برای کمک به توسعه و تقویت زیست‌بوم فناوری و نوآوری و همچنین در راستای اشتراک‌گذاری و استفاده بهینه از ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و زیرساخت‌های موجود، پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شرکت شهرک‌های صنعتی استان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. به گزارش اداره کل روابط عمومی […]

پ
پ


این تفاهم نامه به منظور فراهم آوردن زمینه‌های همکاری سازنده برای کمک به توسعه و تقویت زیست‌بوم فناوری و نوآوری و همچنین در راستای اشتراک‌گذاری و استفاده بهینه از ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و زیرساخت‌های موجود، پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شرکت شهرک‌های صنعتی استان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

دکتر علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان امضای این تفاهم نامه را گامی مثبت در راستای حمایت مؤثر از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان دانست و گفت: انعقاد این تفاهم‌نامه نتایج ارزشمندی در جهت توسعه فناوری در سطح استان خواهد داشت.

همچنین مهندس محمدرضا باقری سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان نیز اظهار امیدواری کرد: نتایج مثبت این تفاهم نامه، برطرف کردن نیازهای فناورانه، گسترش فعالیت‌های دانش‌بنیان و نیز همکاری مشترک در توسعه و تقویت زیست‌بوم نوآوری و فناوری به منظور توانمندسازی شرکت‌های فناور و شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی خواهد بود.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.