شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱
Saturday, 3 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
چه کسانی امسال به سربازی میروند؟ | معاون وظیفه عمومی انتظامی
13

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان ایلام گفت: کسانی که در سال ۱۴۰۰ دیپلم گرفته و امسال هم در کنکور قبول نشده اند باید خدمت سربازی خود را تعیین و تکلیف کنند. – سرهنگ فیضی معاون وظیفه عمومی انتظامی استان ایلام ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: تمام افرادی که […]

پ
پ


معاون وظیفه عمومی انتظامی استان ایلام گفت: کسانی که در سال ۱۴۰۰ دیپلم گرفته و امسال هم در کنکور قبول نشده اند باید خدمت سربازی خود را تعیین و تکلیف کنند.

– سرهنگ فیضی معاون وظیفه عمومی انتظامی استان ایلام ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: تمام افرادی که در را دریافت کنند در غیر این صورت وارد غیبت می شوند.

سرهنگ فیضی در خصوص افراد مشمولی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند نیز عنوان کرد: حداقل مدرک این افراد باید کارشناسی، کارشناسی ارشد باشد و مدارک افراد به تایید وزارت علوم و سازمان نظام وظیفه برسد.

کلید واژه ها: استان ایلاموظیفه عمومیافرادکارشناسیسازمان نظام وظیفهایلاموظیفهانتظامیکارشناسی ارشدخبرگزاری فارسسربازیتحصیل در خارجادامه تحصیلخدمت سربازیسازمان نظامعمومیاستانسرهنگامسالمعاوننظام وظیفهوزارت علومفیضیخبرگزاریخبرنگارگفت وگوسازمانسال ۱۴۰۰کنکورتحصیلSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.