پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱
Thursday, 6 October , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
کارآفرینی نقطه آغازین زنجیره ارزش است | کارآفرینی نقطه آغازین
33

کارآفرینی نقطه آغازین زنجیره ارزش است و کار آفرین باید مرز جدید به وجود آورده و استاندار های حوزه خود را توسعه دهد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه اقتصاد و کارآفرینی خبرگزاری آنا، علی خیرالدین در رویداد کارآفرینی نوآورانه دانش بنیان اشتغال آفرین حوزه شیلات که ظهر شنبه در سازمان تحقیقات، آموزش […]

پ
پ


کارآفرینی نقطه آغازین زنجیره ارزش است و کار آفرین باید مرز جدید به وجود آورده و استاندار های حوزه خود را توسعه دهد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه اقتصاد و کارآفرینی خبرگزاری آنا، علی خیرالدین در رویداد کارآفرینی نوآورانه دانش بنیان اشتغال آفرین حوزه شیلات که ظهر شنبه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد اظهار کرد: خوشبختانه امروز با هماهنگی و تعامل هم افزا اقدامات بسیاری خوبی در حال شکل گیری است.

اقداماتی که در وزارت علوم و با همکاری جهاد کشاورزی صورت گرفته است در سطوح آمادگی فناوری که از ایده شروع می شود و نهایتا به تولید انبوه می رسد و در میان این فرآیند نیز دانشگاه ها و پژوهشگاه ها در حال فعالیت هستند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با اقدامات انجام شده طرح ملی ترویج کارآفرینی در وزارت علوم درحال برگزاری است که به واسطه آن ۳۰ هزار دانشجو شناسایی و یک میلیون اعتبار به آن ها داده شود تا در دوره های کارآفرینی شرکت کنند.

این اعتبار به پارک های علم و فناوری هم اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد: دهکده فناوری نیز قرار است تشکیل شوند؛ همچنین در قشم اولین در حال احداث دهکده فناوری و نوآوری شیلات کشور هستیم و امیدواریم تا پایان امسال بهره برداری شود.

خیر الدین در خصوص نقش شرکت های دانش بنیان در کشاورزی گفت: نقش کشاورزی در بحث شرکت های دانش بنیان حدودا چهار درصد است؛ این در حالی است که این عدد باید به ۲۰ درصد برسد که همت بسیار بالایی نیاز دارد.

وی تاکید کرد: در وزرات علوم سامانه نظام ایده ها و نیاز ها شکل گرفته است که تمامی دستگاه ها نیاز های خود را در این سامانه ها وارد کنند و پایان نامه های و ایده ها بر اساس این نیاز ها شکل بگیرند.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: کارآفرینیاقداماتوزارت علومبرگزاربرگزاریکشاورزیدانشزنجیرهجهاد کشاورزیتولید انبوهوزارتدانش بنیاندانشگاه هانقطهاستاندارنوآورانهارزشپژوهشگاهعلومحوزهخبرگزاریدانشگاهشناساییهماهنگیطرح ملیدانشجومیلیونآمادگیفعالیتفناوریSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.