پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱
Thursday, 1 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
کسب یک مدال طلا و دو برنز برای دانشجویان کشورمان در رقابت های جام جهانی ورزش های رزمی
22

دومین روز رقابت های جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان در رشته کشتی فرنگی با کسب یک مدال طلا و دو برنز برای دانشجویان کشورمان به پایان رسید. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت علوم در ادامه رقابت های جام جهانی ورزش […]

پ
پ


دومین روز رقابت های جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان در رشته کشتی فرنگی با کسب یک مدال طلا و دو برنز برای دانشجویان کشورمان به پایان رسید.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت علوم در ادامه رقابت های جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان در کشور ترکیه، تیم ملی کشتی فرنگی دانشجویان موفق به کسب یک مدال طلا توسط سجاد عباسپور و دو مدال برنز توسط محمد امین جبالی فر و غلامرضا فرخی شد.

بنابراین گزارش چهار نماینده کشورمان به روی تشک رفتند که نتایج زیر به دست آمد.

سجاد عباسپور در وزن ۶۰ کیلو گرم با شکست حریفان ترکیه،ترکمنستان، اکراین و ترکیه” در جایگاه نخست ایستاد و به مدال طلا رسید، و مدال نقره و برنز هم به کشتی گیران ترکیه و اکراین رسید.

محمدامین جبالی فر در وزن ۶۷ کیلوگرم بعد از استراحت در دور اول با دو پیروزی مقابل کشتی گیر اکراین و گرجستان و شکست مقابل کشتی گیر ترکیه به مدال برنز رسید.

در این وزن مدال طلا به قزاقستان و مدال نقره به ترکیه رسید.

غلامرضا فرخی در وزن۷۲ کیلوگرم با دو پیروزی مقابل کشتی گیران مجارستان و ترکیه و شکست مقابل کشتی گیر اکراین به مدال برنز رسید.

در این وزن مدال طلا و نقره به گشتی گیران اکراین و گرجستان رسید.

مرتضی پور عیسی در وزن ۷۷ کیلوگرم به مقام پنجم رسید.

همچنین پیش از این هم دانشجویان کشورمان صاحب دو مدال نقره توسط محمد هادی شعبانی در وزن ۵۵کیلوگرم و آرمین محب ثابت در وزن ۶۳کیلوگرم شده بود.

بدین ترتیب تیم کشتی فرنگی دانشجویان کشورمان در این رقابت ها با کسب ۵ مدال یک طلا ، دو نقره و دو برنز برای کشور به کار خود پایان داد.

پایان پیام/
کلید واژه ها: دانشجویانورزش های رزمیمدال طلادانشجویان جهانجام جهانیمدالکشورمانترکیهجهانکشتی فرنگیتیم ملی کشتی فرنگیکشوربرنزجهانیرقابتعباسپورخبرگزاری فارسکشتیاکراینورزشرزمیتیم ملی کشتیروابط عمومیگزارشفرنگیکشتی گیرانوزارت علومدومین روزمدال برنزمدال نقرهSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.