پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱
Thursday, 1 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
کمیته اجرایی سند تحول آموزش عالی به صورت رسمی در دانشگاه مازندران تشکیل شد
28

با ابلاغ معاون آموزشی وزیر علوم، کمیته اجرایی سند تحول آموزش عالی به صورت رسمی در دانشگاه مازندران تشکیل شد. – به گزارش  گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با ابلاغ  عمو عابدینی معاون آموزشی وزیر علوم، کمیته اجرایی سند تحول آموزش عالی به صورت” رسمی در دانشگاه مازندران تشکیل شد.   بر اساس این گزارش، در […]

پ
پ


با ابلاغ معاون آموزشی وزیر علوم، کمیته اجرایی سند تحول آموزش عالی به صورت رسمی در دانشگاه مازندران تشکیل شد.

– به گزارش  گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با ابلاغ  عمو عابدینی معاون آموزشی وزیر علوم، کمیته اجرایی سند تحول آموزش عالی به صورت” رسمی در دانشگاه مازندران تشکیل شد.

  بر اساس این گزارش، در این ابلاغیه  اسماعیل شیرعلی مشاور معاون آموزشی وزیر علوم به عنوان نماینده کمیته اجرایی سند تحول وزارت علوم در دانشگاه مازندران منصوب شده و بر تسریع در تشکیل و برنامه ریزی برای برگزاری کمیته مذکور تاکید شده است.

   قابل  ذکر است، رییس دانشگاه، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی به عنوان رییس و دبیر؛ و مرتضی علویان معاون فرهنگی و اجتماعی و جمال قاسمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه نیز از اعضای حقیقی کمیته اجرایی سند تحول دانشگاه مازندران هستند.

  بر پایه ابن گزارش، تهیه برش دانشگاهی طرح تحول در تمام بخش های دانشگاه اعم از آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری رفاهی، بین الملل و دانشجویی مبتنی بر اقدامات ۴۸ گانه سند تحول وزارت علوم، ماموریت اصلی این کمیته محسوب می شود.

پایان پیام/
کلید واژه ها: دانشگاه مازندرانمعاون آموزشی وزیر علومدانشگاهمعاون آموزشیتحول آموزش عالیمازندرانسند تحولآموزشکمیتهمعاونآموزش عالیمعاون آموزشی و تحصیلات تکمیلیوزیر علومآموزشیتشکیلتحولعلومابلاغبرگزاریتحصیلات تکمیلیپژوهش و فناوریعالیصورتوزیررسمیمعاون فرهنگیمعاون پژوهشبرنامه ریزیوزارت علومرییسSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.