پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱
Thursday, 1 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
کمیسیون اجتماعی صلاحیت وزیر کار پیشنهادی را احراز کرد |
13

با توجه به برنامه های وزیر پیشنهادی کار و تطبیق آن با اسناد بالادستی، کمیسیون اجتماعی صلاحیت وزیر کار را احراز کرد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حسن لطفی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در روند بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کار و در تشریح گزارش این کمیسیون اظهار کرد: […]

پ
پ


با توجه به برنامه های وزیر پیشنهادی کار و تطبیق آن با اسناد بالادستی، کمیسیون اجتماعی صلاحیت وزیر کار را احراز کرد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حسن لطفی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در روند بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کار و در تشریح گزارش این کمیسیون اظهار کرد: کمیسیون اجتماعی با تشکیل جلسات متعدد با آقای مرتضوی و بر اساس مباحث مطروحه و تعهدات شفاهی و پاسخ به سوالات نمایندگان و رفع ابهامات و ایرادات مطروحه گزارش خود را در فصل های ذیل تهیه و به استحضار ملت شریف ایران و همکاران محترم می رساند.

وی افزود: مدرک تحصیلی آقای مرتضوی با بررسی های به عمل آمده از وزارت علوم در رشته حقوق از دانشگاه پردیس شهید بهشتی و در مورخ ۳ آذر ۹۷ در رشته دکترای حقوق عمومی از دانشگاه غیر دولتی دولت فارغ التحصیل شده اند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: برنامه های ارائه شده وزیر کار بر اساس معیارهای عمومی در انسجام کامل و در شاخص های واقع گرایی صراحت و شفافیت” مطلوب ازریابی شده است.

لطفی تصریح کرد: با توجه به برنامه های وزیر پیشنهادی و انطباق برنامه های ایشان با اسناد بالادستی و رسیدگی به دغدغه های و مشکلات مردم و ایجاد اشتغال و توسعه پوشش بیمه و تقویت صندوق های بازنشستگی کمیسیون اجتماعی با عنایت به موارد فوق صلاحیت صولت مرتضوی وزیر پیشنهادی کار را به منظور تصدی این وزارتخانه احراز و برنامه های ایشان را کامل و مطلوب ارزیابی نمود.

ادامه دارد.

کلید واژه ها: کمیسیون اجتماعیکمیسیونکمیسیون اجتماعی مجلساجتماعیوزیر پیشنهادی کاروزیر پیشنهادیپیشنهادیوزیرصلاحیتسوالات نمایندگانگزارشوزیر کاردانشگاهپاسخ به سوالاتبرنامهسخنگویمرتضویبررسی صلاحیتفارغ التحصیلمدرک تحصیلیاحرازبررسیحقوق عمومیوزارت علومشهید بهشتینمایندگانرشتهمجلسدولتخبرگزاریSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.