پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱
Thursday, 1 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
گنجی: پیش بینی ۸۰۰ میلیارد تومانی برای پرداخت وام های دانشجویی در سال تحصیلی جدید
31

مسعود گنجی، رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص زمان ثبت نام وام های دانشجویی نیمسال اول سال تحصیلی جدید گفت: – ” رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: در مجموع حدود ۸۰۰ میلیارد تومان برای وام های دانشجویی سال تحصیلی جدید پیش بینی کردیم که […]

پ
پ


مسعود گنجی، رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص زمان ثبت نام وام های دانشجویی نیمسال اول سال تحصیلی جدید گفت: – ” رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: در مجموع حدود ۸۰۰ میلیارد تومان برای وام های دانشجویی سال تحصیلی جدید پیش بینی کردیم که این مبلغ برای تمامی وام ها در نظر گرفته شده است.

مسعود گنجی، رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص زمان ثبت نام وام های دانشجویی نیمسال اول سال تحصیلی جدید گفت: پس از اتمام ثبت نام ورودی های جدید دانشگاه ها و تعیین و تکلیف تعداد دانشجویان و همچنین انجام مرحله حذف و اضافه در انتخاب واحد ثبت نام وام های دانشجویی آغاز می شود.

وی افزود: تا زمانی که تعداد دانشجویان به طور کامل مشخص نشود امکان ثبت نام نداریم؛ چرا که در صورت نداشتن آمار دانشجویان با مشکل مواجه خواهیم شد.

گنجی در خصوص اعتبارات در نظر گرفته شده برای وام های سال تحصیلی جدید اضافه کرد: در مجموع حدود ۸۰۰ میلیارد تومان برای وام های دانشجویی سال تحصیلی جدید پیش بینی کردیم که این مبلغ برای تمامی وام ها در نظر گرفته شده است.

رییس صندوق رفاه دانشجویان در خصوص رفع مشکلات تغذیه دانشگاه ها و تامین مواد اولیه گفت: سازمان برنامه و بودجه، بودجه تغذیه دانشگاه ها را مستقیم به حساب دانشگاه واریز می کند و صندوق رفاه دخالتی در این مسئله ندارد.

وی در پاسخ به اینکه آیا مشکلی از سوی دانشگاه ها در موضوع توزیع غذای دانشجویی گزارش شده و یا صندوق رفاه نظارتی بر این مسئله دارد یا خیر گفت: اوضاع دانشگاه ها در حال حاضر به دلیل برخی اعتراضات ثبات ندارد و تاکنون هم گزارشی از این گونه مشکلات به صندوق رفاه ارسال نشده که بخواهیم به آن رسیدگی کنیم.

اما در هر صورت صندوق رفاه دانشجویان آماده هر گونه کمک به دانشگاه در مسائل رفاهی در صورت بروز مشکلات خواهد بود.

کلید واژه ها: صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوموام های دانشجوییصندوق رفاه دانشجویانسال تحصیلی جدیدزمان ثبت نام وام های دانشجوییدانشجویاندانشجوییسال تحصیلیثبت ناموزارت علوممیلیارد توماندانشگاهجدیدخبرگزاریپیش بینیوزارتصندوقخبرنگارمیلیاردرفاهرییسزمانعلومانتخاب واحدتومانمسعودتعدادگفتگودانشگاه هابینیSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.