پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱
Thursday, 1 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
۳ دانشجوی بازداشتی دانشگاه علامه طباطبایی امروز آزاد شدند
27

مدیر روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی از آزادی سه تن از دانشجویان این دانشگاه خبر داد. – خبرگزاری تسنیم”، از آزادی ۳ تن از دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: با پیگیری رییس و مسئولان دانشگاه و همچنین وزارت علوم امروز ۳ تن از دانشجویان بازداشتی حوادث اخیر در تهران آزاد شدند. وی گفت: […]

پ
پ


مدیر روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی از آزادی سه تن از دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

– خبرگزاری تسنیم”، از آزادی ۳ تن از دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: با پیگیری رییس و مسئولان دانشگاه و همچنین وزارت علوم امروز ۳ تن از دانشجویان بازداشتی حوادث اخیر در تهران آزاد شدند.

وی گفت: طی روزهای گذشته نیز حدود ۶ تن از این دانشجویان آزاد شده بودند.

البته همه این دانشجویان در فضای بیرون از دانشگاه بازداشت شده بودند، ولی هیئت رییسه دانشگاه همه تلاش خود را برای آزاد شدن آن ها به کار برد.

این استاد دانشگاه با اعلام اینکه دانشگاه علامه حق اعتراض دانشجویان را به رسمیت می شناسد، افزود: نحوه برخورد مسئولین دانشگاه با اعتراضات و تجمعات دانشجویی طی روزهای گذشته باعث شده این دانشگاه فضای بدون تنش و آرامی را پشت سر بگذارد.

البته مهمترین موضوع برای دانشگاه پیشبرد امور آموزش دانشگاه و توجه به مطالبات قانونی دانشجویان است.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: دانشگاهدانشجویاندانشگاه علامه طباطباییدانشگاه علامهعلامه طباطباییآزادبازداشتدانشجویان بازداشتیطباطباییبازداشتیعلامهمدیر روابط عمومیتجمعات دانشجوییمسئولان دانشگاهاستاد دانشگاهاعتراضروابط عمومینحوه برخوردگذشتهآزادیامروزهیئت رییسهوزارت علومحق اعتراضاعتراضاترییسدانشجوییخبرگزاریمسئولانمسئولینSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.