پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱
Thursday, 1 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
۸۴۰ نفر از دانشگاهیان ایران در فهرست یک درصد دانشمندان برتر جهان قرار دارند
15

امسال  ۸۴۰ نفر از دانشگاه های ایران در فهرست یک درصد دانشمندان برتر جهان قرار دارند که این دستاورد در راستای سیاست مرجعیت علمی وزارت علوم است. – تهران-ایرنا- وزیر علوم گفت: امسال  ۸۴۰ نفر از دانشگاه های ایران در فهرست یک درصد دانشمندان برتر جهان قرار دارند که این دستاورد در راستای سیاست مرجعیت […]

پ
پ


امسال  ۸۴۰ نفر از دانشگاه های ایران در فهرست یک درصد دانشمندان برتر جهان قرار دارند که این دستاورد در راستای سیاست مرجعیت علمی وزارت علوم است.

– تهران-ایرنا- وزیر علوم گفت: امسال  ۸۴۰ نفر از دانشگاه های ایران در فهرست یک درصد دانشمندان برتر جهان قرار دارند که این دستاورد در راستای سیاست مرجعیت علمی وزارت علوم است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه علم و آموزش ایرنا از روابط عمومی وزارت علوم، محمدعلی زلفی گل در نشست نمایندگان اتحادیه ها و تشکل های دانشجویی گفت: علی رغم فروکش کردن و کم شدن موارد ابتلا به کرونا، تبعات آن هنوز در دانشگاه ها و وزارت علوم است.

وی افزود: چه از بعد فرهنگی و اجتماعی و چه از ابعاد مالی و خدماتی در دانشگاه ها درگیر مسائل پسا کرونا هستم.

اختصاص سه درصد بودجه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به بخش فرهنگ وزیر علوم گفت: با توجه به اهمیت فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، به این موسسات ابلاغ شد که سه درصد بودجه جاری به فعالیت های فرهنگی اختصاص یابد.

زلفی گل اظهار داشت: از زمان تصدی مسئولیت، تلاش کردیم در عرصه های علمی، فرهنگی، عمرانی و پژوهشی با شتاب بیشتری نسبت به گذشته قدم برداریم و برای تمرکز برنامه ها و اقدامات، پنچ اولویت برای ستاد و دانشگاه ها تعریف و اعلام شد.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.