دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
Monday, 27 May , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
آغاز به کار اولین سامانه ملی ارزیابی توانمندیهای فناورانه در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران
13

[ad_1] اولین سامانه ملی ارزیابی توانمندی های فناورانه کشور (اتف) با حضور معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم و مسئولینی از وزارت صمت در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران رونمایی شد. – اولین سامانه ملی ارزیابی توانمندی های فناورانه کشور (اتف) […]

پ
پ

[ad_1]

اولین سامانه ملی ارزیابی توانمندی های فناورانه کشور (اتف) با حضور معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم و مسئولینی از وزارت صمت در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران رونمایی شد.

– اولین سامانه ملی ارزیابی توانمندی های فناورانه کشور (اتف) با حضور معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم و مسئولینی از وزارت صمت در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران رونمایی شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایلنا از روابط عمومی وزارت علوم، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، در راستای استانداردسازی محصولات و فرآیندهای شرکت های فنی و مهندسی، ارتقاء توان رقابت پذیری و توسعه نوآوریهای فناورانه در سطح ملی، براساس این سامانه، ارزیابی و تشخیص سطح توانمندی های فناورانه شرکت ها و واحدهای صنعتی را انجام می دهد.

شرکت های متقاضی ارزیابی و دریافت گواهینامه توانمندی فناورانه (با تشخیص سطح توانمندی شرکت) می توانند درخواست خود را از طریق این سامانه ملی به ثبت برسانند.

کلیه فرایند ارزیابی، رتبه بندی و صدور گواهینامه توانمندی فناورانه از طریق این سامانه، مدیریت، پایش و به اجرا می رسد.

[ad_2]

Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.