پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳
Thursday, 30 May , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
بازدید معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان از دانشگاه بین المللی چابهار
59

دکتر داداش پورمعاون وزیر علوم و رئیس سازمان دانشجویان طی نشستی با سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار واعضاء هیأت رئیسه این دانشگاه با امکانات و ظرفیت‌ها دانشگاه آشنا شد و در راستای حل مشکلات دانشگاه و راهکارهای استفاده از ظرفیت‌های سازمان دانشجویان برای برطرف شدن این مشکلات به گفتگو و تبادل نظر پرداخت. در ابتدای […]

پ
پ
دکتر داداش پورمعاون وزیر علوم و رئیس سازمان دانشجویان طی نشستی با سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار واعضاء هیأت رئیسه این دانشگاه با امکانات و ظرفیت‌ها دانشگاه آشنا شد و در راستای حل مشکلات دانشگاه و راهکارهای استفاده از ظرفیت‌های سازمان دانشجویان برای برطرف شدن این مشکلات به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.
در ابتدای این نشست، دکترعبدالغفور بادپا سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار ضمن معرفی ظرفیت‌های علمی و آموزشی مسائل و مشکلات دانشگاه را نیز مطرح کرد. بادپا همچنین خواستار حل مشکلات مرتبط به اقامت دانشجویان خارجی شد. وی اظهار داشت برای خدمت رسانی با کیفیت، نیازمند حمایت و پشتیبانی سازمان امور دانشجویان هستیم. سرپرست دانشگاه همچنین در خصوص بهبود وضعیت غذای دانشجویی و اردوهای علمی ورزشی دانشجویان و انتظارات دانشجویان اظهار نظر کرد.
در ادامه داداش پور با مناسب و کاربردی دانستن رویکردهای جدید دانشگاه گفت: تلاش می­کنیم تا حد امکان در برآورده شدن امکانات مورد نیاز دانشجویان از جمله اردوهای دانشجویی و حل مسائل دانشجویان خارجی همکاری لازم را داشته باشیم.
گفتنی است در پایان این دیدار، داداش پور و هیئت همراه از حوزه های مختلف دانشگاه و خوابگاههای دانشجویی بازدید کردند.

دانشگاه بین المللی چابهار در مسیر دانشگاه نسل چهارم

روابط عمومی و بین الملل دانشگاه بین المللی چابهار

 آدرس وب سایت :
http://iuc.ac.ir

 تماس با ما :
۰۵۴۳۵۳۱۴۳۵۵

📱 صفحه اینستاگرام :
http://instagram.com/iuc_ac.ir

🆔 کانال تلگرام:
https://t.me/iuc_ac_ir

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.