جمعه, ۱۰ تیر , ۱۴۰۱
Friday, 1 July , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
برگزاری مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دبیرستان دانا و توانا دانشگاه بین المللی چابهار
6

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه، با هدف افزایش انگیزه و تشویق دانش آموزان برتر دبیرستان در حوزه‌های آموزشی، انضباطی، ورزشی و فرهنگی، مراسم تجلیل و تقدیر از دانش آموزان برتر با حضور ریاست محترم دانشگاه بین المللی چابهار، مدیریت محترم دبیرستان، معاونین و اساتید دبیرستان دانا و توانا و اولیای دانش آموزان با […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه، با هدف افزایش انگیزه و تشویق دانش آموزان برتر دبیرستان در حوزه‌های آموزشی، انضباطی، ورزشی و فرهنگی، مراسم تجلیل و تقدیر از دانش آموزان برتر با حضور ریاست محترم دانشگاه بین المللی چابهار، مدیریت محترم دبیرستان، معاونین و اساتید دبیرستان دانا و توانا و اولیای دانش آموزان با اهدای جوایزی در محل دبیرستان برگزار شد.

نفرات برتر در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ و آزمون‌های کانون قلم چی:

۱- محمدرضا مالکی، رتبه برتر در کانون و نفر اول دهم علوم تجربی

۲- امیرعلی رحمانیان کوشککی، رتبه برتر در کانون و نفر اول دهم ریاضی فیزیک

۳- معین بلوچی ولی، رتبه برتر در کانون و نفر اول دهم علوم انسانی

۴- مصطفی دهقانی، رتبه برتر در کانون ‌و نفر اول یازدهم علوم تجربی

۵- مهدی شیخ پور، رتبه برتر در کانون و نفر اول یازدهم ریاضی فیزیک

۶- محمد سپاهی، رتبه برتر در کانون و نفر اول یازدهم علوم انسانی

۷- محمد صابری، رتبه برتر در کانون و نفر اول دوازدهم علوم تجربی

۸- بنیامین تابه زر، رتبه برتر در کانون و نفر اول دوازدهم ریاضی فیزیک

۹- حسین رئیسی، رتبه برتر در کانون و نفر اول دوازدهم علوم انسانی

۱۰- محمد بلوچی، نفر دوم دهم علوم تجربی

۱۱- آریا میرنیا، نفر دوم دهم ریاضی فیزیک

۱۲- ابوالفضل اوکاتی، نفر دوم دهم علوم انسانی

۱۳- یحیی امیدی راد، نفر دوم یازدهم علوم تجربی

۱۴- امیرحسین آرامش، رتبه برتر در کانون و نفر دوم یازدهم ریاضی فیزیک

۱۵- پرویز بلوچ، نفر دوم یازدهم علوم انسانی

۱۶- حسین کاهنی نفر دوم دوازدهم علوم تجربی

۱۷- یوسف بلیدئی، رتبه برتر در کانون و نفر دوم دوازدهم ریاضی فیزیک

۱۸- عرفان سپاهی، رتبه برتر در کانون و نفر دوم دوازدهم علوم انسانی

۱۹- ابوالفضل هدائی، نفر سوم دهم علوم تجربی

۲۰- شایان قرباندوست، رتبه برتر در کانون و نفر سوم دهم ریاضی فیزیک

۲۱- ولید افراز، رتبه برتر در کانون و نفر سوم دهم علوم انسانی

۲۲- امیرکیان توکلی، رتبه برتر در کانون و نفر سوم یازدهم علوم تجربی

۲۳- ارمیا محمدی، رتبه برتر در کانون و نفر سوم یازدهم ریاضی فیزیک
۲۴-۰آرمین بلوچی نور، نفر سوم یازدهم علوم انسانی

۲۵- علی مرادزهی، نفر سوم دوازدهم علوم تجربی

۲۶- ابوالفضل اجنوردی، نفر سوم دوازدهم ریاضی فیزیک

۲۷-ولید هوتی رتبه برتر در کانون و نفر سوم دوازدهم علوم انسانی

۲۸- سعید مبارکی، رتبه برتر در کانون

۲۹- عمران سپاهی، رتبه برتر در کانون

۳۰- یحیی پرکز، رتبه برتر در کانون

۳۱- محمدمهدی ورمزیار، رتبه برتر در کانون

۳۲- محمدیاسین ستوده، رتبه برتر در کانون

۳۳- محمدطاها پیش‌بین، رتبه برتر در کانون

نفرات برتر در مسابقات قرآنی:

۱- اسامه رئیسی عنوان موضوع؛ تحقیق

۲- نظام‌الدین عبدالهی عنوان موضوع؛ تحقیق

۳-آدم تخت‌دار عنوان موضوع؛ حفظ

۴- علیرضا میر عنوان موضوع؛ ترتیل

دانش آموزان اخلاق:
امید هوتی، حبیب هوت یوسف جدگال، منوچهر بلوچی، صدیق برجسته، مصیب بلوچ، نواز رئیسی، علیرضا امیرزهی، حسام تخت دار، یاسین بلوچی هود ملازهی، ارسلان بلوچ، ادریس جدگال، مجتبی رئیسی حسین حسن زهی، علی میریان محمد علی جنگارکی، محمدامین دلوشی

نفرات برتر مسابقات ورزشی (فوتسال):
نام و نام خانوادگی
۱- ولید هوتی
۲- صلاح‌الدین کدخدایی
۳- زین‌العابدین فقیرزاده
۴- حسین رئیسی
۵- ادریس جدگال
۶- مصطفی برشان
۷- حسین حسن‌زهی
۸- محمد یاسین بلوچی
۹- آدم تخت‌دار
۱۰- عبدالقدوس افروزه
۱۱- سلیم سابقی
۱۲- محمدعلی جنگارکی

دانشگاه بین المللی چابهار در مسیر دانشگاه نسل چهارم

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه

ورود به کانال اطلاع رسانی واتساپ

وب سایت 

☎️ تماس با ما :
۰۵۴۳۵۳۱۴۳۵۵

ورود به صفحه اینستاگرام دانشگاه

کانال تلگرام

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.