دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
Monday, 27 May , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
بودجه ویژه تجهیزات آزمایشگاهی به زودی به دانشگاه ها پرداخت می شود
29

[ad_1] با موافقت مقام معظم رهبری، بودجه ویژه ای برای تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه ها اختصاص یافت که بزودی در اختیار دانشگاه ها قرار می گیرد. – وی افزود: با موافقت مقام معظم رهبری اعتبار ویژه ای برای تقویت بخش تجهیزات آزمایشگاهی از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یافت که اعتبار قابل توجه ای است. صالحی […]

پ
پ

[ad_1]

با موافقت مقام معظم رهبری، بودجه ویژه ای برای تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه ها اختصاص یافت که بزودی در اختیار دانشگاه ها قرار می گیرد.

– وی افزود: با موافقت مقام معظم رهبری اعتبار ویژه ای برای تقویت بخش تجهیزات آزمایشگاهی از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یافت که اعتبار قابل توجه ای است.

صالحی تاکید کرد: در سالیان گذشته اعتباری به بخش تجهیزات اختصاص نیافته بود و با اقدام اخیر بخشی از مشکلات حوزه پژوهش در دانشگاه ها رفع می شود.

معاون پژوهشی وزارت علوم به سخنرانی اخیر خود در اجلاس وزرای علوم و فناوری بیست و ششمین کنفرانس کمیسیون علم و فناوری آنکتاد، که در مقر سازمان ملل متحد در ژنو برگزار شد، اشاره کرد و گفت: بسیاری از کشورهای حاضر در نشست از پیشرفت های ایران در علم و فناوری تعجب کرده و آن را تحسین کردند.

وی افزود: پس از انقلاب اسلامی در سال ۱۹۷۹ توجه زیادی به هموار کردن مسیر از طریق سرمایه گذاری زیاد در حوزه های علم، فناوری و نوآوری در ایران صورت گرفت و امروزه ایران در رتبه ۱۵ تولید علم دنیا قرار دارد.

صالحی گفت: به نمایندگی از وزارت علوم در نشست ژنو به برخی پیشرفت ها اشاره کردم از جمله اینکه: در دو دهه اخیر دولت ایران سیاست ها و برنامه های مختلفی را برای حمایت از نوآوری و ایجاد یک محیط فناورانه، طراحی و اجرا کرده است.

[ad_2]

Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.