دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
Monday, 4 December , 2023
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
بودجه ویژه تجهیزات آزمایشگاهی به زودی به دانشگاه ها پرداخت می شود
27

با موافقت مقام معظم رهبری، بودجه ویژه ای برای تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه ها اختصاص یافت که بزودی در اختیار دانشگاه ها قرار می گیرد. – وی افزود: با موافقت مقام معظم رهبری اعتبار ویژه ای برای تقویت بخش تجهیزات آزمایشگاهی از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یافت که اعتبار قابل توجه ای است. صالحی تاکید […]

پ
پ


با موافقت مقام معظم رهبری، بودجه ویژه ای برای تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه ها اختصاص یافت که بزودی در اختیار دانشگاه ها قرار می گیرد.

– وی افزود: با موافقت مقام معظم رهبری اعتبار ویژه ای برای تقویت بخش تجهیزات آزمایشگاهی از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یافت که اعتبار قابل توجه ای است.

صالحی تاکید کرد: در سالیان گذشته اعتباری به بخش تجهیزات اختصاص نیافته بود و با اقدام اخیر بخشی از مشکلات حوزه پژوهش در دانشگاه ها رفع می شود.

معاون پژوهشی وزارت علوم به سخنرانی اخیر خود در اجلاس وزرای علوم و فناوری بیست و ششمین کنفرانس کمیسیون علم و فناوری آنکتاد، که در مقر سازمان ملل متحد در ژنو برگزار شد، اشاره کرد و گفت: بسیاری از کشورهای حاضر در نشست از پیشرفت های ایران در علم و فناوری تعجب کرده و آن را تحسین کردند.

وی افزود: پس از انقلاب اسلامی در سال ۱۹۷۹ توجه زیادی به هموار کردن مسیر از طریق سرمایه گذاری زیاد در حوزه های علم، فناوری و نوآوری در ایران صورت گرفت و امروزه ایران در رتبه ۱۵ تولید علم دنیا قرار دارد.

صالحی گفت: به نمایندگی از وزارت علوم در نشست ژنو به برخی پیشرفت ها اشاره کردم از جمله اینکه: در دو دهه اخیر دولت ایران سیاست ها و برنامه های مختلفی را برای حمایت از نوآوری و ایجاد یک محیط فناورانه، طراحی و اجرا کرده است.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.