یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳
Sunday, 14 April , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
حل مسائل صنعت خودرو با ایجاد پردیس علم وفناوری خودرو | سرپرست
46

سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم در بازدید از شرکت جامع تحقیق و توسعه فناوری های خودرو (جتکو) ایجاد پردیس علم و فناوری خودرو را نزدیک ترین راه حل برای شکل گیری یک اکوسیستم دانش بنیان در صنعت خودرو دانست. – سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم در بازدید از شرکت جامع تحقیق […]

پ
پ


سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم در بازدید از شرکت جامع تحقیق و توسعه فناوری های خودرو (جتکو) ایجاد پردیس علم و فناوری خودرو را نزدیک ترین راه حل برای شکل گیری یک اکوسیستم دانش بنیان در صنعت خودرو دانست.

– سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم در بازدید از شرکت جامع تحقیق و توسعه فناوری های خودرو (جتکو) ایجاد پردیس علم و فناوری خودرو را نزدیک ترین راه حل برای شکل گیری یک اکوسیستم دانش بنیان در صنعت خودرو دانست.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، امید رضایی فر در بازدید از دستاوردها و ظرفیت های شرکت جامع تحقیق و توسعه فناوری های خودرو (جتکو) از پتانسیل و ظرفیت این شرکت برای تبدیل شدن به پردیس علم و فناوری خودرو خبر داد.

رضایی فر در این بازدید از محصولات و فناوری های توسعه داده شده در شرکت جتکو از جمله خودروی الکتریکی و ماژول های داخلی شده آن، قطعات و اجزای الکترونیکی، مواد پیشرفته خطوط تولید خودرو، تجهیزات تست و آزمون و نمونه فناوری های مرتبط با خودروهای هوشمند و سایر محصولات توسعه داده شده در شرکت جتکو بازدید کرد.

سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حاشیه این بازدید اظهار کرد: در حال حاضر اولویت اصلی ایجاد یک نظام مدون طرح و توزیع مسائل صنعت خودرو در شبکه دانش و فناوری کشور است.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.