لوگو چابهار
سه شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳ , ۱۶:۱۲:۴۰

ساختمان پردیس دانشکده فنی خوی تکمیل می شود | با تخصیص اعتبارات

در مسیر دانشگاه نسل چهارم

[ad_1]

با تخصیص اعتبارات سفر رییس جمهور تکمیل ساختمان پردیس دانشکده فنی خوی پیگیری می شود.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، محمدعلی زلفی گل عصر پنجشنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات دانشکده فنی خوی اظهار کرد: مشکلات و مسائل ساختمان دانشکده فنی خوی و همچنین مشکلات صنفی دانشجویان این دانشکده در وزارت علوم بررسی و تا مهر ماه به حداقل خواهد رسید.

وی از پیگیری تکمیل ساختمان پردیس دانشکده فنی خوی هم خبر داد و افزود: در سفر ریاست جمهوری به استان برای حمایت از این طرح ۳۰ میلیارد تومان اعتبار مصوب شده است.

وی افزود: با استاندار صحبت می شود تا در تخصیص اعتبارات سفر رییس جمهور تکمیل این طرح در اولویت قرار بگیرد و ما هم در سازمان برنامه و بودجه پیگیری خواهیم کرد تا تخصیص های لازم صورت بگیرد و این طرح در کمترین زمان به بهره برداری برسد.

حجت الاسلام حجت قاسم خانی امام جمعه خوی نیز در این نشست با اشاره به تاریخ و فرهنگ غنی شهرستان خوی بر ضرورت توسعه عدالت علمی تاکید کرد.

عادل نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست بر ضرورت توجه ویژه به شهرستان در آمایش سرزمینی حوزه علوم و تحقیقات تصریح کرد: افزایش رشته های فنی و پذیرش دانشجوی خارجی در دانشگاه های خوی باید در اولویت قرار گیرد ذبیح الله کاظمی فرماندار شهرستان خوی هم در ای

[ad_2]

Source link

می توانید در خبرنامه دانشگاه عضو شوید

اطلاع از تمامی اخبار و اطلاعیه های آموزشی

اخبار مرتبط

دانشگاه بین المللی چابهار

در مسیر دانشگاه نسل چهارم

دانشگاه بین المللی چابهار