شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳
Saturday, 22 June , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
فراخوان ثبت‌نام هفتمین دوره طرح شهید احمدی روشن ویژه اساتید و اعضای هیات علمی و نیز سازمانها، نهادهای دولتی، غیردولتی و صنایع استان
174

با هدف افزایش سطح کیفی رشته و تسهیل کسب تجربه در دنیای واقعی، بنیاد ملّی نخبگان از سال ۱۳۹۶ تاکنون، اقدام به تشکیل هسته‌های نخبگانی در قالب «طرح شهید احمدی روشن» با استفاده از همکاری متقابل خبرگان علمی، شرکت‌های صنعتی، خدماتی و فعالیت مستعدان برتر کرده است. در این طرح، هسته‌های مسئله محور با هدف […]

پ
پ

با هدف افزایش سطح کیفی رشته و تسهیل کسب تجربه در دنیای واقعی، بنیاد ملّی نخبگان از سال ۱۳۹۶ تاکنون، اقدام به تشکیل هسته‌های نخبگانی در قالب «طرح شهید احمدی روشن» با استفاده از همکاری متقابل خبرگان علمی، شرکت‌های صنعتی، خدماتی و فعالیت مستعدان برتر کرده است.

در این طرح، هسته‌های مسئله محور با هدف حل مسئله علمی و فناورانه در دنیای واقعی، با همکاری شرکت‌های صنعتی، خدماتی و سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی و با حضور اجتماعات نخبگانی تشکیل می شود.

در ابتدا مسئله علمی یا فناورانه توسط واحد متقاضی در قالب RFP یا کاربرگ صورت مسئله ارائه می شود. در طول طرح، استادان خبره و متخصصان برتر پس از شناسایی مسائل و مشکلات اصلی کشور، مجموعه‌ای از مستعدان علاقه‌مند را انتخاب کرده و به صورت علمی و تخصصی در بازه زمانی معین به حل مسئله‌­ای واقعی می‌پردازند.

بر این اساس فراخوان ثبت‌نام طرح مذکور از ۱شهریور الی ۷ شهریورماه ۱۴۰۱ می‌‏باشد.

ثبت‌نام اساتید راهبر از طریق سامانه اطلاعاتی بنیاد به آدرس sina.bmn.ir   (ثبت‌نام اساتید راهبر) صورت می‌گیرد.

کاربرگ صورت مسئله

قالب پروپوزال

شیوه‌نامه توسعه هسته‌های مسئله محور پژوهشی/فناورانه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.