پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳
Thursday, 30 May , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
نشست هم اندیشی مدیران و اساتید دانشگاه های چابهار بمناسبت دهه مبارک فجر در دانشگاه بین المللی
28

نشست هم اندیشی مدیران و اساتید دانشگاه های چابهار بمناسبت دهه مبارک فجر با موضوع نقش نخبگان دانشگاهی در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب با هماهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهلسنت چابهار و دانشگاه بین المللی چابهار، در محل دانشگاه بین المللی برگزار شد. در ابتدا دکتر بادپا سرپرست دانشگاه بین المللی […]

پ
پ

نشست هم اندیشی مدیران و اساتید دانشگاه های چابهار بمناسبت دهه مبارک فجر با موضوع نقش نخبگان دانشگاهی در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب با هماهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهلسنت چابهار و دانشگاه بین المللی چابهار، در محل دانشگاه بین المللی برگزار شد.
در ابتدا دکتر بادپا سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار، ضمن عرض خیر مقدم، گفت: این نشست سرآغازی برای نشست های آتی باشد. بیانیه گام دوم انقلاب از مطالبات مقام معظم رهبری است که به درستی عمل نشده است. نخبگان جامعه و اساتید دانشگاه در این زمینه قصور دارند ما باید دانشجویان و جامعه هدف خویش را نسبت به این بیانیه آگاه کنیم. محور این بیانیه جوانان هستند برای آنها امید آفرینی نماییم.
حجت الاسلام و المسلمین عبداللهی مسئول نهاد واحد چابهار در این مراسم گفت: ضرورت رشد جامعه می طلبد نخبگان با هم چنین نشست های داشته باشند. وی گفت جایگاه انسان با علم و دانایی شناخته می شود که در قرآن کریم می فرماید آنهایی که علم دارند با کسانیکه علم ندارند مساوی نیستند، هرچه علم و آگاهی بیشتر باشد تکلیف بیشتری متوجه انسان می شود. نخبگان مرجعیت اجتماعی را برعهده دارند نقش دیگر نخبگان خود مرجعیت سازی است. حجت الاسلام عبداللهی در ادامه گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب چهار راهبرد وجود دارد راهبرد تمدن سازی، راهبرد صیانتی، راهبرد رقابتی و راهبرد مقاومتی. نخبگان مرجعیت فکری جوانان را برعهده دارند و در این بیانیه بسیار مورد توجه و تکلیف قرار گرفته اند.
همچنین سایر نخبگان دانشگاهی حاضر در این جلسه به ضرورت عمل به بیانیه تاریخی گام دوم انقلاب در این شرایط حساس کشور تأکید نمودند.

دانشگاه بین المللی چابهار در مسیر دانشگاه نسل چهارم

روابط عمومی و بین الملل دانشگاه بین المللی چابهار

 آدرس وب سایت :
http://iuc.ac.ir

 تماس با ما :
۰۵۴۳۵۳۱۴۳۵۵

📱 صفحه اینستاگرام :
http://instagram.com/iuc_ac.ir

🆔 کانال تلگرام:

https://t.me/iuc_ac_ir

🆔کانال واتساپی:

https://chat.whatsapp.com/JtRfdCszbjV8JTjgLK3iYt

🆔️کانال ایتا:

http://eitaa.com/chabaharuniversity

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.