یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳
Sunday, 14 July , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو

اطلاعیه ها

💠پیام تسلیت دکتر عبدالغفور بادپا سرپرست دانشگاه غیرانتفاعی بین‌المللی چابهار در پی شهادت دو تن از فرزندان غیور نیروی انتظامی 💠بازدید و نشست امید آفرینی دکتر حمیرا ریگی از دانشگاه بین‌المللی چابهار: دانشگاه بین‌المللی پیشران لوکوموتیو توسعه 🪷برگزاری جشن عید غدیر خم در دانشگاه غیر دولتی بین‌المللی چابهار: تجلی وحدت و ایمان 🔅حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه غیر دولتی بین‌المللی چابهار برگزار می کند: 💠حضور سرپرست دانشگاه غیر دولتی بین‌المللی چابهار در مراسم گرامیداشت شهادت دکتر چمران و روز ملی بسیج اساتید 🗳️ رقابت داغ انتخاباتی در دانشگاه غیر دولتی بین‌المللی چابهار بازدید سرپرست دانشگاه غیر دولتی بین‌المللی چابهار از برگزاری موفق آزمون‌های پایان ترم : تضمین کیفیت و نظم در اولویت 🔰حضور ویژه مدیر عامل منطقه آزاد چابهار در آزمون ورودی دبیرستان دانا و توانا دانشگاه غیر دولتی بین‌المللی چابهار: گامی بزرگ برای آینده‌ای روشن‌تر

پیام سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱
95

با سلام و تحیات احتراماً، بدینوسیله آغاز سال تحصیلی جدید را به اعضای محترم هیات علمی، همکاران و دانشجویان ایرانی و غیر ایرانی (بین الملل) تبریک و تهنیت عرض می نمایم. ‌علاوه بر آن، خوشحالم و تبریک مجدد عرض می نمایم، بابت ورود دانشجویان جدیدالورود و اساتید مدعو که امسال به جمع ما پیوسته‌اند . […]

پ
پ

با سلام و تحیات

احتراماً، بدینوسیله آغاز سال تحصیلی جدید را به اعضای محترم هیات علمی، همکاران و دانشجویان ایرانی و غیر ایرانی (بین الملل) تبریک و تهنیت عرض می نمایم. ‌علاوه بر آن، خوشحالم و تبریک مجدد عرض می نمایم، بابت ورود دانشجویان جدیدالورود و اساتید مدعو که امسال به جمع ما پیوسته‌اند .

خوشبختانه با استعانت از خداوند متعال پس از پایان شیوع کووید ۱۹ و بهبود وضعیت جهانی، دانشگاه ها به صورت حضوری شروع به فعالیت خواهند کرد و خوشحالیم که دوباره پذیرای دانشجویان داخلی و خارجی هستیم. با این حال، به دلیل فداکاری اساتید، کارکنان و دانشجویان، ما توانسته‌ایم از خود و دیگران محافظت کنیم و سیاست‌هایی را ایجاد اتخاذ کنیم که به ما اطمینان می‌دهند که دانشگاه بین المللی چابهار امن است و امن باقی خواهد ماند.

اکنون می‌توانیم از همراهی یکدیگر، جامعه دانشگاهی و تمام مزایایی که به همراه دارد لذت ببریم. البته، ملاقات حضوری با افراد جدید هیجان‌انگیزترین و شاید مهم‌ترین جنبه شروع سال تحصیلی جدید (۱۴۰۲-۱۴۰۱ )است.

ظرفیت های این دانشگاه برای همکاری در بالاترین سطح حائز اهمیت است. دانشگاه به گروهی از افراد گفته می‌شود که برای ادامه تحصیلات عالی با یکدیگر همکاری می‌کنند. یک جامعه دانشگاهی با ایجاد پیوندهای دانشگاهی و احساس تعلق به اهداف ترسیم شده داشته باشد. تعامل و تماس ما باعث ترویج بحث، گفتمان مودبانه، انتقاد سازنده، و توسعه مفاهیم و روش‌های تازه می‌شود. مفهوم دانشگاه با الهام بخشیدن و شناسایی اعضای جامعه، به آنها انرژی و انگیزه می‌دهد. جامعه یک دانشگاه، جایی است که روح آن پیدا می‌شود.

بنابراین، با وجود مشکلات فاصله اجتماعی، امیدوارم این پیام خوش‌آمدگویی به شما انگیزه دهد تا خود را متعهد به ایجاد جامعه و حفظ اخلاق و رسالت دانشگاه نماید. پیشاپیش از شما به خاطر استفاده از خلاقیت و سرسختی خود برای تفکر و عمل مشارکتی و همکاری در آموزش، یادگیری، تحقیق و حمایت اداری از اساتید و دانشجویان قدردانی می نمایم.

اینجانب درعین خوش‌آمدگویی به دانشجویان جدیدالورود، بر اهمیت پیوستن شما به دانشگاه بین‌المللی چابهار تأکید و این دانشگاه با هدف پرورش درخشان‌ترین ذهن‌ها، پیشرفت علم و عمل، حفظ و کاوش در تاریخ، و ساختن آینده‌ای با این مفاهیم و بنیادها تأسیس شده است؛ مفاهیمی که تضمین کننده آینده‌ای درخشان و مفید شماست. دانشگاه بین‌المللی چابهار به عنوان هاب نوآوری، تفکر و فناوری است، جایی که رهبران فردا مهارت‌ها و دانش لازم برای اجرای مفاهیم نوآورانه به دست می‌آورند.

تصمیم شما برای حضور در دانشگاهی در جمهوری اسلامی ایران نمادی از گذشته، آینده و رهبری موثر ملت ما خواهد بود که به فرصت فوق العاده شما منجر شده است. از آنجایی که شما نماینده رشد ملت ما و موفقیت آن رهبری هستید، امیدوارم که به خاطر موفقیت خود در پذیرش در دانشگاه بین‌المللی چابهار به خود افتخار کنید. برای ارج نهادن به فداکاری‌های کسانی که این فرصت را برای شما فراهم نمودند، اکنون وظیفه دارید سخت تلاش نماید.

در پایان تاکید می نمایم، استفاده از ظرفیت های آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی ، مرکز رشد و نوآوری، ارتباط با صنعت ، آموزش های کوتاه مدت و مرکز زبان انگلیسی برای توسعه فردی ضروری است و این خدمات در طول دوره باعث می گردد، تا دانشجو متعهد، متخصص و اخلاق مدار مبتنی بر نوآوری و فناوری روز باشد.

با آرزوی بهترین ها

دکتر ناصر آبروش

سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار

دانشگاه بین المللی چابهار در مسیر دانشگاه نسل چهارم

روابط عمومی و بین الملل دانشگاه بین المللی چابهار

 آدرس وب سایت :
http://iuc.ac.ir

 تماس با ما :
۰۵۴۳۵۳۱۴۳۵۵

📱 صفحه اینستاگرام :
http://instagram.com/iuc_ac.ir

🆔 کانال تلگرام:
https://t.me/iuc_ac_ir

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.