سه شنبه, ۵ تیر , ۱۴۰۳
Tuesday, 25 June , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
🇮🇷🇯🇴 بیانیه دانشجویان ایرانی و بین‌المللی دانشگاه بین‌المللی چابهار به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان ۱۴۰۲ و محکومیت اقدامات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی
32

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد؛ بسم الله الرحمن الرحیم «إِنَّ اللَّهَ یُدافِعُ عَنِ الَّذینَ آمَنواً إِنَّ اللَّهَ لا یُحِبُّ کُلَّ خَوّانٍ کَفورٍ» (حج/ ۳۸) خداوند از كسانى كه ايمان آورده اند دفاع می كند؛ خداوند هيچ خيانتكار ناسپاسى را دوست‌ ندارد. روز ۱۳ آبان‌ماه در حیات مبارزاتی ملت بزرگ ایران یادآور سه حادثه‌ […]

پ
پ

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد؛
بسم الله الرحمن الرحیم
«إِنَّ اللَّهَ یُدافِعُ عَنِ الَّذینَ آمَنواً إِنَّ اللَّهَ لا یُحِبُّ کُلَّ خَوّانٍ کَفورٍ» (حج/ ۳۸)
خداوند از كسانى كه ايمان آورده اند دفاع می كند؛ خداوند هيچ خيانتكار ناسپاسى را دوست‌ ندارد.
روز ۱۳ آبان‌ماه در حیات مبارزاتی ملت بزرگ ایران یادآور سه حادثه‌ تاریخیِ تبعید امام خمینی( ره) در سال ۱۳۴۳، کشتار وحشیانه دانش‌آموزان نوجوان در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه‌ی جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸ است. حوادثی که در یک‌طرف آن ملت ایران و امام راحل به‌عنوان مظهر مبارزه و استقامت قرار دارد و در طرف دیگر هم دولت مستکبر آمریکا قرارگرفته است.

تقارن یوم الله ۱۳ آبان امسال با ایام الله عملیات پیشدستانه و غرور آفرین مقاومت اسلامی فلسطین در غزه که تمام هیمنه پوشالی آمریکا و رژیم اشغالگر را در هم کوبید و تا سالهای سال آثار و برکات این عملیات بزرگ برای مقاومت افتخار خواهد آفرید و برای رژیم اشغاگر قطعا شکست و نابودی را رقم‌خواهد زد.
در هفته‌های اخیردست‌های به خون آغشته رژیم جعلی، خون آشام و کودک کش صهیونیستی و حامیان جنایتکارش، صحنه‌ وحشتناکی را رقم زده و جهان را در بهت و حیرت فرو برده است! حملات مکرر صهیونیست‌ها که با پشتیبانی تسلیحاتی آمریکا شیطان بزرگ به منازل مسکونی مردم بی‌دفاع غزّه و کشتار غیر نظامیان، خصوصا حمله ناجوانمرادنه به بیمارستان المعمدانی، دل آزادگان جهان را به درد آورد و لکه ننگ دیگری را بر تاریخچه تاریک و خون‌آلود این رژیم نژادپرست افزود .
دنیا باید بداند که مردم غزه تنها نیستند، دانشجویان ایرانی و بین‌المللی دانشگاه بین‌المللی چابهار ضمن اعلام انزجار ازفجایع غیرانسانی رژیم صهیونیستی، کشتارمردم وغیرنظامیان و ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین، با حمایت از رشادت ها و حماسه مردم مسلمان و انقلابی غزه، جهاد و مبارزه برای آزادسازی فلسطین اشغالی و قدس شریف را حق طبیعی و اولیه فلسطینیان می‌دانند و بر ضرورت عزم و اقدام عاجل جهانی برای خاتمه دادن به جنایات وحشیانه ۷۵ساله رژیم صهیونیستی و توقف اقدامات ضدبشری این رژیم و همچنین حمایت از حقوق مردم مظلوم فلسطین و عملیات مبارزان فلسطینی تأکید می‌ کنند.

آیا کسی هست که از اقدامات و جنایت های رژیم صهیونیستی کودک کش حمایت کند ؟؟؟

به امید پیروزی
دانشجویان ایرانی و بین‌المللی دانشگاه بین‌المللی چابهار
۱۳ آبانماه ۱۴۰۳

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.