یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
Sunday, 23 June , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
💠سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار با رئیس اداره و رئیس صنایع کوچک شهرک صنعتی جنوب استان دیدار ‌و گفتگو کرد
16

🔹به گزارش روابط عمومی واموربین‌الملل دانشگاه: سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه از شهرک صنعتی کنارک بازدید کرد. در این بازدید، دکتر عبدالغفور بادپا، سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار، با اشاره به ظرفیت‌های علمی و پژوهشی این دانشگاه، بر آمادگی این مجموعه برای همکاری با صنایع مختلف در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و فناورانه تأکید […]

پ
پ

🔹به گزارش روابط عمومی واموربین‌الملل دانشگاه: سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه از شهرک صنعتی کنارک بازدید کرد.

در این بازدید، دکتر عبدالغفور بادپا، سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار، با اشاره به ظرفیت‌های علمی و پژوهشی این دانشگاه، بر آمادگی این مجموعه برای همکاری با صنایع مختلف در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و فناورانه تأکید کرد.

وی گفت: دانشگاه بین‌المللی چابهار می‌تواند با ارائه دوره‌های آموزشی تخصصی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و مشاوره‌های علمی و پژوهشی، به ارتقای سطح دانش و مهارت‌های کارکنان صنعت کمک کند.

دکتر بادپا همچنین بر لزوم انجام تحقیقات مشترک بین دانشگاه و صنعت برای حل معضلات و چالش‌های صنایع مختلف در منطقه چابهار تأکید کرد.

دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه بین‌المللی چابهار با هدف ایجاد ارتباط مؤثر بین دانشگاه و صنایع مختلف در منطقه چابهار و توسعه همکاری‌های آموزشی، پژوهشی و فناورانه بین این دو بخش راه‌اندازی شده است.
این دفتر با ارائه خدمات مختلفی از جمله برگزاری دوره‌های آموزشی، انجام تحقیقات مشترک، مشاوره‌های علمی و فنی و برگزاری تورهای صنعتی، به دنبال ارتقای سطح دانش و مهارت‌های کارکنان صنعت و کمک به حل چالش‌های صنایع مختلف در منطقه است.

💠خانه ایرانی، جایگاه دانش بین‌المللی

🌐 روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه بین‌المللی چابهار

اخبار ما را در فضای مجازی دنبال کنید
🖥 آدرس وب سایت:
http://iuc.ac.ir

☎️ تماس با ما:
۰۵۴۳۵۳۱۴۳۵۵

📱 صفحه اینستاگرام:
http://instagram.com/iuc_ac_ir

🆔 کانال تلگرام:
https://t.me/iuc_ac_ir

🆔کانال واتساپی:
https://chat.whatsapp.com/EokZjFwBjr0Km7HnR6Y0sU

🆔️کانال ایتا:
https://eitaa.com/joinchat/491389341C96a9dba508

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.