لوگو چابهار
چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۳ , ۰۷:۲۲:۳۷

🔰حضور ویژه مدیر عامل منطقه آزاد چابهار در آزمون ورودی دبیرستان دانا و توانا دانشگاه غیر دولتی بین‌المللی چابهار: گامی بزرگ برای آینده‌ای روشن‌تر

دکتر حمیرا ریگی

در مسیر دانشگاه نسل چهارم

🔸به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه: دکتر حمیرا ریگی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار و دکتر عبدالغفور بادپا سرپرست دانشگاه، طی بازدیدی ویژه از روند برگزاری آزمون ورودی دبیرستان دانا و توانا پسرانه، بر اهمیت این آزمون در شناسایی و جذب نخبگان منطقه تاکید کردند.

در این بازدید که با هدف ارزیابی و نظارت بر فرآیند برگزاری آزمون صورت گرفت، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار به بررسی دقیق تمام جنبه‌های اجرایی و رعایت استانداردهای آموزشی پرداخت. وی با ابراز خرسندی از تلاش‌های انجام شده، بر نقش مهم این دبیرستان در فراهم آوردن بستر مناسب برای پرورش استعدادهای درخشان تاکید نمود.

مدیر عامل همچنین در گفتگو با مسئولان و دانش‌آموزان، از نزدیک با نظرات و پیشنهادات آن‌ها آشنا شد و بر اهمیت توجه به نیازها و خواسته‌های دانش‌آموزان برای ارتقاء کیفیت آموزشی تاکید کرد. این بازدید نشان‌دهنده تعهد جدی مدیران دانشگاه و سازمان منطقه آزاد چابهار به توسعه علمی و فرهنگی منطقه و ایجاد محیطی پویا و حمایتی برای رشد دانش‌آموزان است.

امیدواریم با ادامه این تلاش‌ها و پشتیبانی‌ها، دبیرستان دانا و توانا به‌عنوان یکی از پیشروترین مراکز آموزشی بین‌المللی، نقش بسزایی در اعتلای سطح علمی و فرهنگی منطقه ایفا نماید و آینده‌ای روشن‌تر برای دانش‌آموزان عزیزمان به ارمغان آورد.

💠خانه ایرانی، جایگاه دانش بین‌المللی

🌐 روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه بین‌المللی چابهار

اخبار ما را در فضای مجازی دنبال کنید
🖥 آدرس وب سایت:
https://iuc.ac.ir

☎️ تماس با ما:
۰۵۴۳۵۳۱۴۳۵۵

📱 صفحه اینستاگرام:
http://instagram.com/iuc_ac_ir

🆔 کانال تلگرام:
https://t.me/iuc_ac_ir

🆔کانال واتساپی:
https://chat.whatsapp.com/EokZjFwBjr0Km7HnR6Y0sU

🆔️کانال ایتا:
https://eitaa.com/joinchat/491389341C96a9dba508

می توانید در خبرنامه دانشگاه عضو شوید

اطلاع از تمامی اخبار و اطلاعیه های آموزشی

اخبار مرتبط

دانشگاه بین المللی چابهار

در مسیر دانشگاه نسل چهارم

دانشگاه بین المللی چابهار