دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
Monday, 27 May , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
🔰 برگزاری اولین همایش ملی سکونتگاه‌های انسانی ایران با حضور مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه بین‌المللی چابهار
2

🟢به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه: دکتر دینارزهی، مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه بین‌المللی چابهار، به عنوان یکی از سخنرانان در اولین همایش ملی سکونتگاه‌های انسانی ایران که در ۵ اردیبهشت سال جاری به مدت ۲ روز به میزبانی موسسه جغرافیایی دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار شد، حضور یافت. این […]

پ
پ

🟢به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه: دکتر دینارزهی، مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه بین‌المللی چابهار، به عنوان یکی از سخنرانان در اولین همایش ملی سکونتگاه‌های انسانی ایران که در ۵ اردیبهشت سال جاری به مدت ۲ روز به میزبانی موسسه جغرافیایی دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار شد، حضور یافت.

این همایش که با حضور اعضای هیات علمی گروه آمایش و توسعه دانشگاه بین المللی چابهار برگزار شد، به بررسی و بحث دربارۀ مسائل مربوط به سکونتگاه‌های انسانی و توسعه آن در هزاره سوم می‌پردازد.

حضور در این همایش، فرصتی ارزشمند برای تبادل نظر با سایر متخصصان و صاحب‌نظران در حوزه سکونتگاه‌های انسانی و ارائه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه بین‌المللی چابهار در این حوزه خواهد بود.

💠خانه ایرانی، جایگاه دانش بین‌المللی

🌐 روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه بین‌المللی چابهار

اخبار ما را در فضای مجازی دنبال کنید
🖥 آدرس وب سایت:
http://iuc.ac.ir

☎️ تماس با ما:
۰۵۴۳۵۳۱۴۳۵۵

📱 صفحه اینستاگرام:
http://instagram.com/iuc_ac_ir

🆔 کانال تلگرام:
https://t.me/iuc_ac_ir

🆔کانال واتساپی:
https://chat.whatsapp.com/EokZjFwBjr0Km7HnR6Y0sU

🆔️کانال ایتا:
https://eitaa.com/joinchat/491389341C96a9dba508

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.