جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳
Friday, 21 June , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
26

این تفاهم نامه در راستای گسترش تعاملات علمی بین‌المللی و همکاری‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری فی مابین دانشگاه بین المللی چابهار و دانشگاه جامی جمهوری اسلامی افغانستان، توسط آقای ناصر آبروش، سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار و آقای دکتر ایوبی رئیس دانشگاه جامی افغانستان به امضاء رسید. به گزارش روابط عمومی بین المللی چابهار، این تفاهم‌نامه […]

پ
پ

این تفاهم نامه در راستای گسترش تعاملات علمی بین‌المللی
و همکاری‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری فی مابین دانشگاه بین المللی چابهار و دانشگاه جامی جمهوری اسلامی افغانستان، توسط آقای ناصر آبروش، سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار و آقای دکتر ایوبی رئیس دانشگاه جامی افغانستان به امضاء رسید.

به گزارش روابط عمومی بین المللی چابهار، این تفاهم‌نامه با هدف همکاری‌های آموزشی، تحقیقاتی و فناوری و همچنین بورس دانشجویان کشور افغانستان در راستای همکاری های بین المللی، میان دو دانشگاه که قبلاً منعقد گردیده، در مورخ ۹۹/۶/۱۹ با نماینده دانشگاه جامی مبادله گردید.
در ادامه سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار افزود، دانشجویان کشور افغانستان با شرایط خاص و با رعایت ضوابط آموزشی حوزه بین الملل وزارت عتف و سازمان امور دانشجویان خارج از کشور بورس می‌شوند.
لذا دانشگاه در ۲۲ رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد تعداد صد نفر از دانشجویان برتر را با برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری از طریق دانشگاه همکار در کشور افغانستان گزینش و به دانشگاه بین المللی چابهار اعلام می نمایند.
در پایان به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین‌المللی چابهار، دانشگاه بین المللی چابهار برای اولین بار مجوز پذیرش دانشجویان خارجی را از طریق سازمان امور دانشجویان در سال ۱۳۹۹ اخذ نموده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.