پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳
Thursday, 30 May , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
28

سرپرست دانشگاه بین المللی چابهارگفت: طرح تعاون اساتید یکی از مهم‌ترین شاخص‌های برون رفت تامین نیروی کارآمد در سواحل مکران است. به گزارش روابط عمومی وامور بین‌الملل سازمان منطقه آزادچابهارناصرآبروش افزود: تامین اعضای هیئت علمی در جنوب شرق ایران با توجه به دوری از مراکز علمی کشور با رویکرد رشته های مورد نیاز صنایع بسیار […]

پ
پ

سرپرست دانشگاه بین المللی چابهارگفت: طرح تعاون اساتید یکی از مهم‌ترین شاخص‌های برون رفت تامین نیروی کارآمد در سواحل مکران است.
به گزارش روابط عمومی وامور بین‌الملل سازمان منطقه آزادچابهارناصرآبروش افزود: تامین اعضای هیئت علمی در جنوب شرق ایران با توجه به دوری از مراکز علمی کشور با رویکرد رشته های مورد نیاز صنایع بسیار سخت است. از این رو وزارت علوم تحقیقات و فناوری طرح تعاون اساتید را مورد تاکید قرار داده است.
آبروش اضافه کرد: این طرح برای دانشگاه بین المللی چابهار که یک دانشگاه چابک به شمار می رود مهم است و می تواند رشته های مورد نیاز پتروشیمی، فولاد مکران، شیلات، گردشگری و ترانزیت حمل و نقل را از طریق این طرح برآورده نماید.
وی خاطر نشان ساخت: طرح تعاون اساتید یکی از پروژه هایی است که می بایست سریعاً نسبت به تصویب آن در شورای گسترش آموزش عالی برنامه ریزی صورت پذیرد و این مهم می تواند در سال جهش تولید برابر تاکیدات مقام معظم رهبری در توسعه سواحل مکران نقش بسزایی داشته باشد.
وی بیان کرد: تامین اعضای هیات علمی دائم به صرفه و صلاح دانشگاههای غیر انتفاعی و غیر دولتی برابر تجربیات و توسعه نسل جدید دانشگاهها فناور نمی باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.