لوگو چابهار
سه شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳ , ۱۵:۰۲:۴۵

رتقای رتبه ی علمی دانشگاه بین المللی چابهار در پایگاه مرجع دانشگاههای ایران 

در مسیر دانشگاه نسل چهارم

مدیر پژوهشی دانشگاه بین المللی چابهارگفت:با توجه به فعالیتهای آموزشی و پژوهشی انجام شده در چندماه اخیر و ثبت اطلاعات در مقایسه با سال گذشته در شاخص های رتبه بندی، رتبه ی دانشگاه در سال ۹۹درپایگاه مرجع دانشگاههای ایران به آدرس uniref.ir از ۱۳۱ به ۹۸ در بین دانشگاههای دولتی و از ۶۴۱ به  ۳۰۵ در بین کل دانشگاههای کشور رسیده است.
به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزادچابهار ملوک. خاتون بزرگزاده افزود: مهمترین فاکتورهایی که در رده‌بندی‌ها دانشگاه‌ها مدنظر قرار می گیرند تولید مقالات پژوهشی، برگزاری دوره های و وبینارهای کارآفرینی و آموزشی کوتاه مدت، میزان شهریه در مقایسه با رقبا، ارتباط با کارفرمایان و تعداد دانشجویان و کیفیت آموزشی، برگزاری سمینارها و نشست ها و بروز رسانی اطلاعات و اخبار دانشگاه می باشد.
بزرگ زاده اضافه کرد:هرکدام از این عاملها در شاخص های رتبه بندی دارای ضریب خاصی می باشد که بهبود آن سبب ارتقای رتبه دانشگاه می شود که در معرفی و تبیین جایگاه دانشگاهها در سطح ملی و بین المللی اهمیت بسیاری دارد.
وی خاطرنشان ساخت:باتوجه به این شاخص ها و با ادامه ی روند رو به پیشرفت  با همکاری و همدلی اساتید و مدیران امید است این دانشگاه همچنان به برنامه‌ها و ماموریت‌های علمی خود پایبند و با تدوین راهبردها و ماموریت ها بهترین مسیر را جهت ارتقای علمی و پژوهشی در پیش بگیرد.

می توانید در خبرنامه دانشگاه عضو شوید

اطلاع از تمامی اخبار و اطلاعیه های آموزشی

اخبار مرتبط

دانشگاه بین المللی چابهار

در مسیر دانشگاه نسل چهارم

دانشگاه بین المللی چابهار