یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳
Sunday, 14 April , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
40

مدیر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی دانشگاه سمنان از اتصال این دانشگاه به پنجره واحد خدمات هوشمند دانشگاهی وزارت علوم و پنجره ملی خدمات دولت هوشمند خبر داد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آریا به نقل از دانشگاه سمنان، علیرضا نعیمی صدیق مدیر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی، از […]

پ
پ


مدیر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی دانشگاه سمنان از اتصال این دانشگاه به پنجره واحد خدمات هوشمند دانشگاهی وزارت علوم و پنجره ملی خدمات دولت هوشمند خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آریا به نقل از دانشگاه سمنان، علیرضا نعیمی صدیق مدیر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی، از اتصال دانشگاه به پنجره خدمات هوشمند دانشگاهی خبر داد.

وی اظهار داشت: براساس تکالیف اسناد قوانین بودجه کلیه دستگاه های دولتی از جمله دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی بایستی خدمات خود را از طریق اتصال پنجره واحد خدمات دولت هوشمند ارائه کنند، در همین راستا دانشگاه سمنان از طریق اتصال به پنجره خدمات هوشمند دانشگاهی به سامانه دولت متصل شد.

مدیر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی دانشگاه سمنان افزود: پنجره واحد خدمات هوشمند دانشگاهی، سامانه ­ای است که وظیفه دسترسی یکپارچه به خدمات حوزه آموزش عالی کشور را از طریق ضوابط اجرایی پنجره واحد خدمات دولت الکترونیک برعهده دارد.

از این پس کلیه اقشار دانشگاهی (استاد، دانشجو و کارمند) دانشگاه سمنان می توانند از طریق لینک پنجره خدمات هوشمند وارد سامانه جامع آموزشی گلستان و همچنین سامانه آموزش مجازی امید شوند.

ضمنا مابقی سامانه های دانشگاه نیز به مرور به پنجره دولت متصل خواهند شد.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.