دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
Monday, 4 December , 2023
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
استفاده از ظرفیت جهاد دانشگاهی برای فرصت های مطالعاتی اساتید
26

وزارت علوم آمادگی دارد از ظرفیت واحد های جهاد دانشگاهی برای فرصت های مطالعاتی اعضای هیات علمی و دانشجویان استفاده کند. – وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: وزارت علوم آمادگی دارد از ظرفیت واحد های جهاد دانشگاهی برای فرصت های مطالعاتی اعضای هیات علمی و دانشجویان استفاده کند. به گزارش سایت قطره و به […]

پ
پ


وزارت علوم آمادگی دارد از ظرفیت واحد های جهاد دانشگاهی برای فرصت های مطالعاتی اعضای هیات علمی و دانشجویان استفاده کند.

– وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: وزارت علوم آمادگی دارد از ظرفیت واحد های جهاد دانشگاهی برای فرصت های مطالعاتی اعضای هیات علمی و دانشجویان استفاده کند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، دکتر محمدعلی زلفی گل در دیدار دکتر حسن مسلمی نایینی رییس جهاددانشگاهی و معاونان و مدیران این نهاد آموزشی و پژوهشی گفت: جهاد دانشگاهی باید به معنا و مفهوم پیشین خود برگردد و ما در این مسیر از جهاد حمایت می کنیم.

زلفی گل با اشاره به اردوهای فن و فرهنگ که در جهاد دانشگاهی اجرا می شود؛ گفت در مجموعه وزارت علوم این اردوها را به عنوان اردو های پیشرفت برگزار می کنیم و انجام همچنین برنامه هایی در جهاد دانشگاهی نشان دهنده اهمیت دادن آن نهاد به تلفیق آموزش، پژوهش و مهارت با هم است.

وزیر علوم با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی امکانات پژوهشی و فناورانه مناسبی در اختیار دارد گفت انتظار می رود مجموعه دانشگاه علم و فرهنگ و علم و هنر که زیر مجموعه جهاد دانشگاهی هستند در رشته هایی دانشجو پذیرش کنند که امکان مهارت آموزی بیشتری داشته باشد و در دانشگاههای دولتی امکان ارائه آنها کم باشد.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.