لوگو چابهار
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ , ۰۸:۲۰:۳۳

دوره آموزش آنلاین آشنایی با کاربرد تجارت الکترونیک

در مسیر دانشگاه نسل چهارم

درباره کارگاه آموزشی آنلاین تجارت الکترونیک بیشتر بدانیم:

حتما شما هم بارها به فروش الکترونیکی محصولات خود فکر کرده اید. حتما شما هم بارها وب سایت های فروش محصولات را دیده اید و به فکر تاسیس یک وب سایت فروشگاهی افتادید. حتما شما هم بارها به پیج های ایسنتاگرامی پرمخاطب فروش کالا برخورد کرده اید و تلاش کردید تا پیج اینستاگرامی برای کسب و کار خود طراحی نمایید. این موارد به ما نشان می دهند که تجارت الکترونیک بیش از همیشه (مخصوصا در شرایط فعلی با محدودیت های ایجاد شده به علت شیوع بیماری کرونا) به ما نزدیک شده است. در این کارگاه آموزشی که با همکاری اتاق بازرگانی و صنایع و جامعه بازاریان و صنوف خدماتی منطقه آزاد چابهار توسط دانشگاه بین المللی چابهار برگزار می شود، به شما کاربردی ترین و مهمترین اصول تجارت الکترونیک را آموزش می دهیم تا شما هم بتوانید با موج درآمدزایی آنلاین همراه شوید.

 

درباره جزییات برگزاری این کارگاه آموزشی بیشتر بدانیم:

 • این دوره آموزشی تخصصی ویژه فعالان اقتصادی و بازرگانان منطقه آزاد چابهار طراحی شده است و سایر علاقه مندان می توانند با پرداخت هزینه “آزاد” در این دوره شرکت نمایند.
 • ثبت نام و حضور در این دوره آموزشی کاملا آنلاین می باشد. شما می توانید برای شرکت در کلاس از موبایل، یا تب لت، یا لپ تاپ و کامپیوتر متصل به اینترنت استفاده فرمایید.
 • ثبت نام در این دوره آموزشی به صورت کاملا آنلاین می باشد. بدین منظور شما می توانید از لینک زیر استفاده کنید و به درگاه پرداخت متصل شوید. سپس با داشتن اطلاعات کارت بانکی خود شامل شماره کارت، CVV2، تاریخ انقضا و رمز پویا، می توانید به راحتی ثبت نام کنید.
 • پس از واریز وجه از طریق درگاه پرداخت و تکمیل ثبت نام، اطلاعات شما برای ما ارسال می شود و نام شما به عنوان شرکت کننده در دوره ثبت می شود.
 • پس از ثبت نام، لینک ورود به کلاس مجازی برای شما پیامک می شود و از طریق آن می توانید از ۳۰ دقیقه پیش از برگزاری کلاس، با نام خود، به محیط کلاس آنلاین وارد شوید. این دوره آموزشی از طریق محیط کلاس آنلاین adobe connect برگزار می گردد و لازم است تا از لینک های زیر نسبت به دانلود نرم افزار مربوطه اقدام فرمایید:

 

 • از آنجایی که تعداد ثبت نام کننده ها محدودیت دارد لذا اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می نمایند.
 • در پایان دوره آموزشی، جزوه های مدرسان و پاورپوینت های ارائه شده توسط اساتید برای شما ارسال می شود.
 • پنج روز پس پایان دوره آموزشی، گواهی معتبر مورد تایید وزارت علوم، از طرف دانشگاه بین المللی چابهار برای شما صادر می گردد.
 • این نشست به صورت کاملا آنلاین و از طریق محیط adobe connect برگزار می شود و برای اتصال به کلاس مجازی لازم است نرم افزار مربوطه را به سادگی از لینک های زیر دانلود نمایید:
 • هزینه ثبت نام این دوره تخصصی با تخفیف ویژه فعالان اقتصادی منطقه آزاد چابهار ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود. ثبت نام آزاد در این دوره ۳۰۰ هزار تومان می باشد.
 • این دوره آموزشی به مدت ۱۰ ساعت روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۶، ۲۷، ۲۸ آبان ماه از ساعت ۹ تا ۱۱ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

می توانید در خبرنامه دانشگاه عضو شوید

اطلاع از تمامی اخبار و اطلاعیه های آموزشی

اخبار مرتبط

دانشگاه بین المللی چابهار

در مسیر دانشگاه نسل چهارم

دانشگاه بین المللی چابهار