سه شنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۲
Tuesday, 26 September , 2023
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
پیش بینی افزایش ۵۰ درصدی بودجه رفاهی دانشجویان در لایحه بودجه
10

رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با تاکید بر اینکه بودجه این سازمان برای سال آینده حدود یک سوم تا ۵۰ درصد رشد داشته است، گفت: این مبلغ کافی نیست و دانشگاه های ما نیازمند یک جهش در افزایش بودجه سال آینده هستند. – رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با تاکید بر اینکه بودجه […]

پ
پ


رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با تاکید بر اینکه بودجه این سازمان برای سال آینده حدود یک سوم تا ۵۰ درصد رشد داشته است، گفت: این مبلغ کافی نیست و دانشگاه های ما نیازمند یک جهش در افزایش بودجه سال آینده هستند.

– رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با تاکید بر اینکه بودجه این سازمان برای سال آینده حدود یک سوم تا ۵۰ درصد رشد داشته است، گفت: این مبلغ کافی نیست و دانشگاه های ما نیازمند یک جهش در افزایش بودجه سال آینده هستند.

دکتر هاشم داداش پور در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان مطلب اظهار کرد: بودجه سال آینده حوزه رفاهی دانشجویان هنوز قطعی نشده است چرا که رقم این بودجه در کمیسیون تلفیق مدام تغییر می کند و نمی توان به طور دقیق در مورد آن اظهار نظر کرد.

رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم خاطر نشان کرد: این سازمان رایزنی های زیادی با مسئولان مختلف در خصوص میزان افزایش بودجه سال آینده حوزه رفاهی دانشجویان انجام داده است و باید ببینیم در نهایت مسئولان چه تصمیمی در این زمینه اتخاذ خواهند کرد.

معاون وزیر علوم تاکید کرد: انتظار ما از مسئولان تصمیم گیر این است که دانشگاه های کشور را در تصویب نهایی بودجه در یابند و کمک کنند جهش علمی که در این مراکز اتفاق افتاده است، همچنان ادامه داشته باشد و کاهش شتاب رشد بودجه ها منجر به کاهش روندSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.