دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
Monday, 27 May , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
🔰کارشناسان آموزش دانشگاه بین‌المللی چابهار در دهه سرآمدی آموزش مورد تقدیر قرار گرفتند|۱
16

🟢در مراسمی که به مناسبت دهه سرآمدی آموزش در دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار شد، از کارشناسان آموزش این دانشگاه به پاس تلاش‌ها و خدمات ارزشمندشان تقدیر به عمل آمد. 🟢این مراسم که با حضور ریاست دانشگاه، مدیر اجتماعی، فرهنگی، گردشگری منطقه آزاد چابهار، نماینده امور اهل سنت در شهرستان چابهار، کارمندان، دانشجویان و جمعی از […]

پ
پ

🟢در مراسمی که به مناسبت دهه سرآمدی آموزش در دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار شد، از کارشناسان آموزش این دانشگاه به پاس تلاش‌ها و خدمات ارزشمندشان تقدیر به عمل آمد.

🟢این مراسم که با حضور ریاست دانشگاه، مدیر اجتماعی، فرهنگی، گردشگری منطقه آزاد چابهار، نماینده امور اهل سنت در شهرستان چابهار، کارمندان، دانشجویان و جمعی از میهمانان برگزار شد، فرصتی بود تا از کارشناسان آموزش که در طول سال‌های گذشته در زمینه ارتقای کیفیت آموزش و پرورش دانشجویان دانشگاه بین‌المللی چابهار تلاش کرده بودند، تجلیل شود.

🟢دکتر بادپا، ریاست دانشگاه بین‌المللی چابهار در سخنانی در این مراسم اظهار داشت:
«کارشناسان آموزش، نقش محوری در ارتقای نظام آموزشی دانشگاه دارند و تعهد و تلاش این افراد در تربیت نسلی فرهیخته و کارآمد برای کشورمان ستودنی است.»
وی در ادامه سخنان خود، ضمن تبریک دهه سرآمدی آموزش به کارکنان این حوزه، از آنان خواست تا با تلاش و پشتکار به فعالیت خود ادامه دهند و در جهت هرچه پویاتر شدن نظام آموزشی دانشگاه گام بردارند.

تقدیر از کارشناسان آموزش دانشگاه بین‌المللی چابهار در این مراسم، نشان‌دهنده‌ی قدردانی از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه این افراد در ارتقای کیفیت آموزش و پرورش دانشجویان است.

امیدواریم که این افراد همچنان با انگیزه و تعهد به کار خود ادامه دهند و در جهت تربیت نسلی فرهیخته و کارآمد برای کشورمان گام بردارند.

این خبر مسرت‌بخش، نویدبخش آینده‌ای روشن برای دانشگاه بین‌المللی چابهار و نظام آموزشی آن است.

✒️ روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه بین‌المللی چابهار

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.