لوگو چابهار
سه شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳ , ۱۵:۳۳:۱۲

اجرای رتبه بندی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها از سال جاری

در مسیر دانشگاه نسل چهارم

[ad_1]سه شنبه، ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۵۲۰۲۳-۰۸-۰۸دانش


مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در نشست کارگروه رتبه بندی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها از اجرایی شدن رتبه بندی فرهنگی و اجتماعی در سال جاری خبر داد.

– مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم خبر داد اجرای رتبه بندی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها از سال جاری مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در نشست کارگروه رتبه بندی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها از اجرایی شدن رتبه بندی فرهنگی و اجتماعی در سال جاری خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، محمدمهدی ذوالفقارزاده در این نشست ضمن تأکید بر اهمیت رتبه بندی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها بر اساس شاخص های اختصاصی دقیق و قابل سنجش اظهار داشت: ما در سال های گذشته در وضعیتی بودیم که نمایه فعالیت شفاف و دقیقی از وضعیت فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه ها نداشتیم و در مقایسه با سایر کارکردهای آموزش عالی، همچون حوزه آموزش که فضای سنجش برایش مشخص و تعریف شده است، فضای فرهنگی در دانشگاه ها مبهم و نامشخص بود.

وی در همین راستا تاکید کرد: در حوزه هایی مثل حوزه آموزش در وزارت علوم، بعضا رشته تحصیلی و تخصصی برای آن وجود دارد، و بر اساس آن دانش، کارهای آن حوزه پیش می رود.


برچسب ها: اجتماعیفرهنگیرتبه بندیدانشگاه هادانشگاهبرنامه ریزیسیاستگذاری


آخرین اخبار سرویس:اجرای رتبه بندی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها از سال جاری

اجرای رتبه بندی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها از سال جاری
همه حقوق این سایت برای قطره محفوظ است. قطره مسئولیتی در قبال محتوای مطالب ندارد.

تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.


[ad_2]

Source link

می توانید در خبرنامه دانشگاه عضو شوید

اطلاع از تمامی اخبار و اطلاعیه های آموزشی

اخبار مرتبط

دانشگاه بین المللی چابهار

در مسیر دانشگاه نسل چهارم

دانشگاه بین المللی چابهار