شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳
Saturday, 15 June , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
همایش بین المللی چابهار، ترانزیت و توسعه ی محور شرق
29

دانشگاه بین المللی چابهار در پاییز ۸۷ همایش بین المللی را با عنوان چابهار ترانزیت و توسعه محور شرق  با مشارکت دست‌اندرکاران و صاحبنظران بخش های خصوصی ،‌دولتی و متخصصان صنعت حمل و نقل و پژوهشگران و فعالان این بخش برگزار نمود. بررسی تاثیرات توسعه زیرساخت های حمل و نقل محور شرق در جهت امنیت و […]

پ
پ

دانشگاه بین المللی چابهار در پاییز ۸۷ همایش بین المللی را با عنوان چابهار ترانزیت و توسعه محور شرق  با مشارکت دست‌اندرکاران و صاحبنظران بخش های خصوصی ،‌دولتی و متخصصان صنعت حمل و نقل و پژوهشگران و فعالان این بخش برگزار نمود. بررسی تاثیرات توسعه زیرساخت های حمل و نقل محور شرق در جهت امنیت و توسعه پایدار و دستیابی به تمهیدات قانونی و راهکارهای اجرایی در راستای برنامه های ملی و منطقه ای مهمترین هدف برگزاری این همایش بوده و از دیگر اهداف برگزاری این همایش می توان به تبیین اهمیت پتانسیل های سرمایه گذاری در محور ترانزیتی شرق با هدف استفاده از موقعیت ژئو استراتژیک و ژئواکونومیک کشور در تقویت مبادلات بین‌المللی و تجارت خارجی اشاره نمود.

در همایش مذکور جایگاه منطقه چابهار به عنوان کانون توسعه محور شرق و امکانسنجی تبدیل آن به یک قطب منطقه ای مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.