لوگو چابهار
سه شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳ , ۱۶:۰۶:۵۹

تاکید وزیر علوم بر ارتقای شاخص های آموزش مهارتی در کشور

در مسیر دانشگاه نسل چهارم

[ad_1]

وزیر علوم در کنگره بزرگداشت ۲۲۰ شهید دانشگاه فنی و حرفه ای خواستار ارتقای شاخص های آموزش مهارتی در کشور شد.

– محمد علی زلفی گل در این مراسم، اظهار کرد: حضور شهدا در دانشگاه موجب معطر شدن فضای دانشگاهی است و ما می بایست قدردان کسانی باشیم که بزرگ ترین ثروت زندگی شان را در اختیار دیگران نهاده اند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: نسل جوان باید بیاموزند و به یاد داشته باشند که استقلال ایران اسلامی راحت به دست نیامده، که راحت از دست برود.

زلفی گل، بر ایجاد تالار افتخارات در استان ها، به ویژه استان تهران، ارتقای شاخص های آموزش مهارتی در کشور، توجه ویژه به رفع معضل بیکاری جوانان به عنوان عامل اصلی در بالا رفتن سن ازدواج و جوانی جمعیت و حمایت از خانواده ها تأکید کرد و مؤلفه های مذکور را در حیطه وظایف دانشگاه ها و از انتظارات وزارت علوم ذکر کرد.

وی با اشاره به تکمیل شدن ۲۴ پروژه ساختمانی دانشگاه فنی و حرفه ای در اقصی نقاط ایران، نگاه ویژه ریاست جمهوری به دانشگاه را در سفرهای استانی و اختصاص اعتباری ویژه به این دانشگاه را یادآور شد و این اعتبارات را مازاد بر اعتبار و بودجه سالیانه برشمرد.

زلفی گل، دانش آموختگان دانشگاه فنی و حرفه ای را به دلیل ورود به بازار کار و داشتن پنجه کارآمد، مورد توجه و نگاه ویژه وزارت علوم دانست و ضمن قدر

[ad_2]

Source link

می توانید در خبرنامه دانشگاه عضو شوید

اطلاع از تمامی اخبار و اطلاعیه های آموزشی

اخبار مرتبط

دانشگاه بین المللی چابهار

در مسیر دانشگاه نسل چهارم

دانشگاه بین المللی چابهار